Menu Moje konto

Energi

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 2,08715
0.20%24H

Kupuj Energi przez iDeal lub Bancontact

Chcesz kupić Energi (NRG) w zaufanym, bezpiecznym serwisie? Bitladon to odpowiednie miejsce dla Ciebie! W naszej ofercie znajdziesz 200 różnych walut, które kupić możesz 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jedyne, czego potrzebujesz, aby zacząć i kupować Energi, to konto w Bitladon. Niemal natychmiast po jego założeniu, będziesz mógł wpłacić euro za pośrednictwem iDeal lub Bancontact. Gdy to zrobisz, możesz kupić NRG i zacząć handlować kryptowalutami!

Wykres Energi

Od czego zacząć?

Pierwszym krokiem w Bitladon jest założenie konta (prywatnego bądź biznesowego), kolejnym – jego weryfikacja. Już po chwili będziesz mógł zacząć handel walutami, m.in. NRG. Kryptowaluta jest jednak tylko jedną z wielu dostępnych na naszej stronie, dlatego sprawdź aktualny kurs i wybierz walutę, w którą zainwestujesz. Cena waluty na naszej stronie zawiera już wszystkie koszty transakcji – kupujesz dokładnie to, co widzisz na stronie. Kurs Energi, EOS i innych walut w Bitladon jest zawsze aktualny. Opłaca się również zostać stałym klientem naszej giełdy – regularne transakcje pozwalają bowiem zmniejszyć koszty transakcji.

Postaw na bezpieczeństwo

Wprowadzona na rynek w kwietniu 2018 r. Energi określa się jako kryptowaluta Proof-of-stake ze zdecentralizowanym zarządzaniem, węzłami głównymi i finansowanym zespołem profesjonalistów. Energi krypto szczególną wagę przykłada do bezpieczeństwa – nad walutą czuwa specjalny zespół ds. bezpieczeństwa, który zabezpiecza walutę przed cyberprzestępcami. Z zespołem tym współpracuje także zespół specjalistów badawczych, którzy kooperują z agencjami rządowymi. Robią to, aby chronić użytkowników przed oszustami i hakerami.

Zacznij z Bitladon

Gdy zakładasz rachunek bankowy, musisz zweryfikować swoją tożsamość. U nas jest podobnie! Jeśli chcesz znieść tygodniowy limit transakcji (do 100€), poddaj swoje konto weryfikacji. Wówczas bez ograniczeń będziesz mógł kupować i sprzedawać waluty. Założenie oraz weryfikacja konta potrwają zaledwie chwile, a Twoje dane przetwarzać będziemy z najwyższą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. Gotowy, aby zacząć handlować kryptowalutami w Bitladon?

Dalsze pytania

Bitladon jest platformą odpowiednią zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych traderów. Jeśli masz pytania dotyczące korzystania z konta lub potrzebujesz informacji bądź wskazówek, przeczytaj instrukcje lub zajrzyj do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. Możesz również skontaktować się z nami za pośrednictwem czatu, poczty lub telefonu. Sukces murowany!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.