Menu Moje konto

Elrond

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,00583
3.00%24H

Kupuj i sprzedawaj Elrond (ERD) z SEPA i Sofort

Chcesz kupić walutę ERD w dobrej cenie? Zrób to w Bitladon! Oferujemy przejrzystą, prostą w obsłudze polską giełde kryptowalut, na której czeka na Ciebie ponad 200 różnych walut. By zacząć, wystarczy, że założysz konto, a następnie zasilisz je środkami. W tym celu wykorzystaj iDeal, Bancontact lub inną z dostępnych metod płatności. To naprawdę proste!

Wykres Elrond

O projekcie Elrond

Waluta Elrond przedstawiana jest jako nowa architektura blockchain, zaprojektowana po to, aby zapewnić 1000-krotną skumulowaną poprawę wydajności i prędkości wyjściowej. Aby to osiągnąć, Elrond wprowadza dwie funkcje: mechanizm Adaptive State Sharding i algorytm ProS of Stake (PoS), który umożliwia liniową skalowalność z szybkim, wydajnym i bezpiecznym mechanizmem konsensusu. Mówi się, że Elrond jest w stanie przetwarzać ponad 10 000 transakcji na sekundę (TPS), z opóźnieniem 5 sekund i niewielkimi kosztami. Zamiarem twórców waluty jest, aby stała się ona osią nieograniczonej, globalnie dostępnej gospodarki internetowej.

Kupuj Elrond w najlepszej cenie

Nasza platforma powstała po to, by każdy, również osoby początkujące, mogły kupować i sprzedawać cyfrowe waluty. W każdej chwili użytkownik może sprawdzić, ile aktualnie kosztuje ERD. Wykres, który udostępniamy na platformie jest dodatkowym wsparciem dla osób początkujących. To z niego dowiesz się, jak ceny waluty kształtowały się na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy oraz w ciągu minionych 24 godzin. Wykres ERD to jednak nie wszystko, co mamy do zaoferowania naszym klientom! Specjalnie dla naszych użytkowników przygotowaliśmy możliwość konfiguracji automatycznej transakcji. Nie musisz już monitorować, ile aktualnie kosztuje Tether, Elrond. Kurs waluty nasza platforma sprawdzi za Ciebie i dokona zakupu w momencie, gdy ta osiągnie pożądaną cenę. Prawda, że to wygodne? 

Masz pytania? Skontaktuj się z działem pomocy technicznej!

Jeśli masz jakieś pytania, w każdej chwili możesz zadać je nam! Zachęcamy Cię również do lektury FAQ oraz naszych instrukcji. Jeżeli nie odnajdziesz tam poszukiwanych informacji, skontaktuj się z nami wysyłając nam wiadomość e-mail, dzwoniąc na naszą infolinię lub pisząc na czacie. Jesteśmy tu dla Ciebie i z chęcią Ci pomożemy!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.