Menu Moje konto

Electroneum

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,00480
15.90%24H

Kupno i sprzedaż Electroneum

Zastanawiasz się nad zakupem ETN? Świetnie trafiłeś! Giełda kryptowalut Bitladon umożliwia inwestycję każdemu, nawet tym, którzy nie posiadają wiedzy na temat kryptowalut i zaawansowanych umiejętności technicznych. Z nami z łatwością założysz swoje konto i postawisz pierwsze kroki w świecie handlu kryptowalutami

Wykres Electroneum

Kupuj Electroneum (ETN) łatwo i szybko

Tym, co wyróżnia Electoneum jest fakt, że waluta może być wydobywana za pomocą aplikacji mobilnych. Oznacza to, że nawet mieszkańcy mniej zamożnych państw, którzy nie posiadają komputerów oraz rachunków bankowych, mogą zainwestować w walutę za pośrednictwem swojego telefonu i płacić za pomocą ETN. Co zrobić, aby kupić Electroneum? Przede wszystkim musisz założyć swoje konto. W Bitladon zajmie to zaledwie chwilę! Niemal natychmiast po werfykacji swojego konta, będziesz mieć możliwość kupna i sprzedaży waluty.

Stawiamy na jasne i przejrzyste zasady

W Bitladon stawiamy na jasne i przejrzyste zasady. Z naszej giełdy mogą korzystać zarówno początkujący, jak i zaawansowani traderzy. Wszystkich traktujemy sprawiedliwie! W każdym momencie możesz sprawdzić, ile aktualnie kosztuje Electoneum. Kurs waluty zawsze dostępny jest na naszej stronie! W dowolnym momencie możesz zasilić swój portfel Electoneum bądź inną walutą. Decyzja należy do Ciebie! Cena, którą widzisz na stronie, jest ceną ostateczną, która zawiera wszystkie opłaty. Uważasz, że jest zbyt wysoka? Obniż ją zostając naszym stałym traderem i regularnie kupując oraz sprzedając Electroneum! Giełda Bitladon umożliwi Ci łatwe i szybkie transakcje w dowolnym momencie.Co to oznacza w praktyce? To proste – im więcej kupujesz, tym większy otrzymujesz rabat.

Otrzymuj więcej informacji

Chcesz kupić Electroneum, ale masz jakieś wątpliwości? Przejrzyj często zadawane pytania i instrukcje lub zadaj nam pytania osobiście, dzwoniąc pod numer +31 (0)85 007 4844 bądź wysyłając wiadomość e-mail na adres [email protected] Chętnie na nie odpowiemy.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.