Menu Moje konto

Electra

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,00014
0.00%24H

Kupuj i sprzedawaj walutę Electra we właściwym czasie

By kupić walutę w Bitladon we właściwym momencie, możesz śledzić trendy oraz kurs ECA lub innych walut. Zachęcamy Cię również do konfiguracji automatycznej transakcji – wówczas kupisz walutę w chwili, gdy osiągnie ona pożądaną cenę. By dokonać transakcji, musisz zasilić swoje konto środkami za pomocą jednej z dostępnych metod płatności, np. SEPA lub Sofort. Wpłacone środki błyskawicznie pojawią się na Twoim koncie!

Wykres Electra

Jaką walutą jest Electra?

Electra stosuje zasady Proof-of-Work i Proof-of-Stake. Dla inwestorów oznacza bezpieczeństwo i szybkość realizacji transakcji – sfinalizujesz ją w zaledwie kilku sekund. Już po chwili staniesz się posiadaczem ECA. Gdzie kupić walutę? Oczywiście w Bitladon! Eca używa łańcucha bloków NIST5, co zapewnia bezpieczeństwo i ochronę przed hakerami. Jednocześnie nie musisz obawiać się, że ewentualne ataki odbiją się na szybkości transakcji kupna Electry (ECA).

Użyj jednej kryptowaluty, aby kupić inną

Aby móc handlować walutami, załóż konto w Bitladon. Jeżeli zależy Ci na kupnie i sprzedaży bez ograniczeń, poddaj swoje konto weryfikacji – nie zajmie Ci ona zbyt wiele czasu. Już po chwili będziesz mógł kupować i sprzedawać Electra, Binance Coin i inne waluty. Za ich zakup zapłacisz środkami wpłaconymi na Twoje konto. Naszym klientom oferujemy ponad 200 dostępnych walut, które zawsze dostępne są w odpowiedniej ilości. Za ECA (Electra) możesz zapłacić inną walutą – w ten sposób aż o połowę obniżysz koszty transakcji. Nie czekaj więc i utwórz swoje konto firmowe lub osobiste już dziś! Dane, które podasz w czasie jego tworzenia, przetwarzać będziemy zgodnie z wytycznymi AVG. Zapewnimy również bezpieczeństwo Twoim środkom, które przechowywać możesz na naszych serwerach offline lub we własnym portfelu.

Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi?

Bez obaw – z przyjemnością Ci pomożemy! Na początek zaprosimy Cię do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. Jeśli tam oraz w naszych instrukcjach nie znajdziesz odpowiedzi, skontaktuj się z nami! Bezpośredni kontakt jest możliwy za pośrednictwem czatu, telefonu +31 (0)85 007 4844 i poczty e-mail [email protected] Powodzenia!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.