Menu Moje konto

Elastos

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 1,46681
0.85%24H

Kup lub sprzedaj monety Elastos i inne monety

W Bitladon staramy się, aby inwestowanie w kryptowaluty było tak łatwe i bezpieczne, jak tylko to możliwe. To od Ciebie zależy, czy zatrzymasz walutę ELA na swoim koncie, czy zdecydujesz o przekierowaniu środków na inny rachunek. Kup walutę Elasos lub zobacz wszystkie dostępne monety, które oferujemy w Bitladon i sam zdecyduj, w którą z nich zainwestujesz! 

Wykres Elastos

Jaką walutą jest Elastos?

Elastos Coin istnieje od 2000 roku i jest pierwszym na świecie zdecentralizowanym systemem operacyjnym. Początkowo projekt miał na celu zwiększenie bezpieczeństwa Internetu. Od czasu wprowadzenia technologii blockchain, cele twórców waluty stały się jednak nieco inne i zdecydowanie większe. Połączenie rozwoju Elastos i blockchain sprawiło bowiem, że ​​waluta daje dziś znacznie większe możliwości niż pierwotnie sądzono.

Szybko i łatwo utwórz konto w Bitladon

W Bitladon założenie konta (zarówno prywatnego, jak i biznesowego, trwa zaledwie chwilę. Już po chwili możesz z niego korzystać i handlować walutami! Naszych klientów zachęcamy również do weryfikacji, która pozwala znieść tygodniowy limit transakcji i realizować transakcje, których łączna, tygodniowa wartość przekracza 100 euro. Weryfikacja tożsamości odbywa się niemal błyskawicznie! Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoich danych – przechowujemy je zgodnie z wytycznymi AVG. Chcemy, aby handel walutami w Bitladon był prosty i bezpieczny.

Co się stanie, gdy kupisz walutę?

Środki i zakupione przez Ciebie waluty są bezpiecznie przechowywane w Twoim portfelu Bitladon. Oczywiście możesz umieścić je także we własnym portfelu Elastos. Rozpoczęcie pracy jest bardzo łatwe.Wystarczy, że zasilisz określoną kwotą euro swoje konto – już po chwili będziesz mógł kupować i sprzedawać krypto Elastos, XRP lub inną kryptowalutę w najlepszej cenie. Możesz zacząć inwestować w Elastos (ELA) Token, kiedy tylko chcesz!

Co dalej?

Masz wątpliwości lub pytania, które nie dają Ci spokoju? Odpowiedzi poszukaj w sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami lub przeczytaj nasze instrukcje! Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie, pocztą lub na czacie. Chętnie Ci pomożemy! A może chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat handlu kryptowalutami? Zajrzyj na naszego bloga!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

  • Czym jest Bitladon?
  • Dlaczego powinienem wybrać Bitladon?
  • Czy istnieje limit sprzedaży i zakupu monet?
  • Jaka jest różnica między „wysyłaniem” a „wpłatą”
  • Czy macie wystarczająco dużo monet w magazynie?
Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Bancontact
Koszty: € 1,00 + 1.1%
SEPA
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Giropay
Koszty: € 1,00 + 2%
Sofort
Koszty: € 1,00 + 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.