Menu Moje konto

Eidoo

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,17171
-0.63%24H

Kupuj i sprzedawaj Eidoo za pomocą sepa lub Sofort

Świat kryptowalut jest już wystarczająco skomplikowany, więc zamiast komplikować go jeszcze bardziej, robimy w Bitladon wszystko, by uczynić go prostszym. Proces tworzenia konta użytkownika trwa na naszej stronie tylko chwilkę, a tuż po jego zakończenia, możesz zacząć kupować i sprzedawać waluty. By umożliwić Ci handel EDO i innymi walutami bez ograniczeń, poddamy Twoje konto błyskawicznej weryfikacji.

Wykres Eidoo

Jaką walutą jest Eidoo?

Eidoo to aplikacja portfelowa oparta na sieci Ethereum. Jest to aplikacja typu blockchain-to-human, która ułatwia interakcję między ludźmi i blockchain. Chodzi o to, aby robić rzeczy, które robią w zupełnie inny sposób, bezpieczniejszą i prostszą metodą. Eidoo koncentruje się na użytkowniku i łatwości obsługi, ułatwiając ludziom wejście w złożony świat kryptografii.

Kupuj walutę ESD w najlepszej cenie

Bitladon możliwia proste sprawdzenie, ile kosztuje i jak zmieniała się ceną Eidoo (EDO) oraz innych walut w przeszłości. Możesz to łatwo odczytać na wykresach wskazujących procentowy wzrost bądź spadek wartości waluty. Nim zdecydujesz się zasilić Eidoo portfel w Bitladon, warto zweryfikować, czy to odpowiedni moment na zakup waluty. Jeśli uznasz, że tak, tylko kilka kroków będzie dzielić Cię od wejścia w posiadanie kryptowaluty Eidoo. Jej zakup w Bitladon jest naprawdę prosty, a jasne i przejrzyste zasady sprawiają, że możesz czuć się w pełni bezpiecznie. Również ceny walut zasługują na uznanie – są bardzo korzystne! Wynika to m.in. z zasady “dowolna za dowolną” oznaczającej, że możesz użyć jednej kryptowaluty, aby kupić drugą. W ten sposób oszczędzisz aż połowę kosztów transakcji! Handlowcy, którzy często kupują i sprzedają na Bitladon, również otrzymują zniżkę i mnie płacą za zakup waluty. W ten sposób, na swej cyfrowej pracy, możesz zyskać jeszcz więcej!

Zadaj nam pytanie

Chcesz wiedzieć więcej na temat handlu walutami w Bitladon? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz na naszej stronie FAQ. Również instrukcje wyjaśniają Ci, jak zacząć korzystać z konta. Jesteśmy także dostępni przez telefon, pocztę i czat, jeśli zechcesz skontaktować się z nami bezpośrednio.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

  • Czym jest Bitladon?
  • Dlaczego powinienem wybrać Bitladon?
  • Czy istnieje limit sprzedaży i zakupu monet?
  • Jaka jest różnica między „wysyłaniem” a „wpłatą”
  • Czy macie wystarczająco dużo monet w magazynie?
Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Bancontact
Koszty: € 1,00 + 1.1%
SEPA
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Giropay
Koszty: € 1,00 + 2%
Sofort
Koszty: € 1,00 + 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.