Menu Moje konto

Egretia

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,00487
-4.92%24H

Kupuj i wymieniaj waluty za pośrednictwem nowoczesnej, bezpiecznej platformy

Handel kryptowalutami jeszcze nigdy nie był tak prosty! Chcesz się o tym przekonać? Utwórz swoje konto w Bitladon – to łatwa w obsłudze, intuicyjna i bezpieczna platforma, za pośrednictwem której kupisz i sprzedaż EGT, Tether oraz inne waluty. Oferujemy ich ponad 200, więc – jak sam widzisz – jest w czym wybierać! Nasze priorytety to nie tylko prostota, ale także bezpieczeństwo i doskonała jakość obsługi. Dużą wagę przykładamy również do szybkości realizacji transakcji.

Wykres Egretia

Utwórz swoje konto i zasil je za pomocą SEPA transfer

Jedynym, czego potrzebujesz, by zacząć handlować walutami w Bitladon, jest konto użytkownika. Możesz utworzyć konto prywatne bądź biznesowe – decyzja należy do Ciebie! Gdy to zrobisz, poddamy je weryfikacji, a następnie, za pomocą SEPA lub innej metody płatności, będziesz mógł zasilić je środkami. Już po chwili, gdy tylko środki zostaną zaksięgowane, będziesz mógł kupować i sprzedawać walutę Egretia, Ethereum oraz inne, dostępne za pośrednictwem naszej platformy! Sam decydujesz o tym, gdzie będziesz je przechowywać – czy w swoim prywatnym portfelu, czy na naszych bezpiecznych serwerach offline. W dowolnym momencie będziesz mógł wypłacić posiadane środki – wystarczy, że złożysz taką dyspozycję! 

Kupuj EGT oraz inne waluty w najlepszych cenach

W Bitladon oferujemy korzystne, rynkowe ceny Egretia Coin. Chcesz wiedzieć, ile aktualnie kosztuje cyfrowa waluta? W każdej chwili możesz sprawdzić jej cenę! Ta zawiera już wszelkie koszty transakcji, więc zawsze dokładnie wiesz, ile kosztuje Egretia. Opis oraz wykres dostępny na stronie pomogą Ci zdecydować, czy to odpowiedni moment na inwestycję. A jeśli nie masz czasu, aby na bieżąco monitorować kursy walut, skonfiguruj automatyczną transakcję. Wówczas sam ustalisz, ile zapłacisz za EGT. Wykres oraz aktualny kurs skłaniają Cię do inwestycji? Nie czekaj – kup walutę już dziś! Jeżeli zostaniesz naszym stałym klientem, zyskasz dodatkowy, korzystny rabat, dzięki któremu na handlu walutami będziesz zarabiać jeszcze więcej. W Bitladon możesz również skorzystać z funkcji “dowolna za dowolną” i wymieniać walutę na inną, dostępną wśród naszych propozycji. 

Masz pytania lub potrzebujesz wsparcia? Zadzwoń na naszą infolinię!

Jeśli podczas korzystania z naszej platformy napotkasz trudności, zajrzyj do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam informacje, których szukasz. Zachęcamy Cię również do lektury instrukcji. A jeżeli wciąż będziesz potrzebować wsparcia, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Możesz zadzwonić na naszą infolinię, skontaktować się z nami na czacie lub wysłać nam wiadomość e-mail. Odpowiemy tak szybko, jak tylko to możliwe! 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.