Menu Moje konto

Dusk Network

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,18151019
-2.48%24H

Zacznij inwestować w waluty w Bitladon – to proste

Jeśli postanowiłeś rozpocząć handel walutami, jesteś w doskonałym miejscu – Bitladon to giełda kryptowalut online stworzona dla Ciebie. Jest prosta w obsłudze, intuicyjna i bezpieczna. Za jej pośrednictwem z łatwością kupisz waluty, np. Dusk Network. Dusk jest jedną z ponad 200 dostępnych na naszej stronie, więc po sprawdzeniu kursów oraz wykresów, będziesz mógł podjąć najlepszą decyzję.

Wykres Dusk Network

Utwórz konto, by rozpocząć handel

By kupić Dust Network bądź inną cyfrową walutę w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto. To proste! Wystarczy kilka kroków, by stać się właścicielem prywatnego bądź biznesowego konta na naszej platformie. Gdy konto będzie już utworzone, poddaj je błyskawicznej weryfikacji. Dzięki niej nie będzie obowiązywał Cię tygodniowy limit transakcji. Oznacza to, że niemal bez ograniczeń będziesz mógł kupować i sprzedawać waluty. Swoje konto możesz w dowolnym momencie zasilić środkami za pomocą iDeal lub Bancontact. Możesz również dokonać płatności tradycyjnym przelewem. W dowolnej chwili możesz również wypłacić zgromadzone środki – wystarczy, że złożysz taką dyspozycję. 

Sprawdź, ile kosztuje Dusk i zainwestuj w walutę

Nim zainwestujesz w walutę, koniecznie sprawdź, ile aktualnie kosztuje Bitcoin, Dusk. Cena waluty zawsze podana jest na naszej stronie i jest aktualizowana na bieżąco. Kurs Dusk to jednak nie wszystko – warto również sprawdzić wykres, z którego dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy oraz minionych 24 godzin. Na tej podstawie będziesz mógł podjąć decyzję, czy to odpowiedni moment na inwestycję. Jeżeli nie chcesz tracić czasu na monitorowanie kursu waluty, możesz skonfigurować automatyczną transakcję. Wówczas waluta zostanie kupiona w momencie, gdy osiągnie pożądaną, ustaloną przez Ciebie cenę. 

Zajrzyj do FAQ i przeczytaj instrukcje

Chcesz kupić kryptowalutę Dusk Network? Świetnie się zgadza – to jedna z wielu propozycji giełdy Bitladon. Przed sfinalizowaniem transakcji warto jednak, byś uzupełnił wiedzę zaglądając do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz czytając dostępne na naszej stronie instrukcje. Jeśli to nie wystarczy, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.