Menu Moje konto

Dragonchain

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,13946100
-0.85%24H

Kup DragonChain za pośrednictwem bezpiecznej, prostej w obsłudze platformy

Wiele osób pragnie rozpocząć handel walutami, ale tym, co je powstrzymuje, jest obawa o bezpieczeństwo transakcji. Obawę tą możecie porzucić w Bitladon! Nasza platforma zaprojektowana została w taki sposób, by zapewnić Wam pełne bezpieczeństwo, zarówno danych, jak i transakcji. Jednocześnie jest prosta w obsłudze, dzięki czemu każdy, nawet osoby początkujące, bez trudu mogą za jej pośrednictwem kupić DragonChain (DRGN) oraz inne cyfrowe waluty.

Wykres Dragonchain

Utwórz konto, by rozpocząć handel

Tylko kilka kroków dzieli Cię od rozpoczęcia handlu walutami w Bitladon. Pierwszym, który musisz wykonać, jest utworzenie swojego konta użytkownika. Możesz utworzyć konto prywatne bądź biznesowe. Gdy to zrobisz, poddamy je szybkiej weryfikacji, dzięki której nie będzie obowiązywał Cię tygodniowy limit transakcji. Oznacza to, że niemal bez ograniczeń będziesz mógł handlować DragonChain, Litecoin i innymi walutami! Dane, które podasz w czasie weryfikacji będziemy przetwarzać zgodnie z wytycznymi AVG. By zakupić walutę, zasil konto za pomocą jednej z dostępnych metod płatności, np. iDeal lub Bancontact. Środki błyskawicznie pojawią się na Twoim koncie! 

Sprawdź aktualny kurs i podejmij decyzję o inwestycji

Nim podejmiesz decyzję o zakupie DRGN, XRP, sprawdź aktualny kurs waluty na naszej platformie. Możesz to zrobić w każdej chwili! Oprócz kursu DragonChain Coin, możesz także zweryfikować wykres, z którego dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości. Niezależnie od tego, w którym momencie zdecydujesz się na zakup DRGN, kurs waluty będzie zawsze aktualny. Co więcej, podana na stronie cena będzie zawierać już wszystkie opłaty i koszty transakcji. A co zrobić, by te były jeszcze niższe? To proste! Zostań naszym stałym klientem – wówczas przyznamy Ci korzystny rabat. Możesz także wymienić jedną walutę na inną, w ten sposób oszczędzając aż połowę kosztów transakcji. 

Poproś o pomoc, jeśli masz problem lub wątpliwości

Czegoś nie wiesz? Masz pytania, na które nie możesz znaleźć odpowiedzi? A może coś budzi Twoje wątpliwości? Zajrzyj do naszej sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami i przeczytaj instrukcje! Możesz również skontaktować się z naszym działem pomocy technicznej, który z przyjemnością we wszystkim Ci pomoże i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.