Menu Moje konto

Dogecoin

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,00172
6.83%24H

Zawsze aktualna cena Dogecoin

Na stronie Bitladon w każdej chwili możesz sprawdzić, ile kosztuje DOGE. Cena jest aktualizowana na bieżąco! Oprócz Dogecoin, w Bitladon znajdziesz także inne waluty. Nasza platforma dedykowana jest dla wszystkich, nie tylko dla ekspertów, ale także dla tych, którzy w świecie handlu kryptowalutami stawiają swe pierwsze kroki. Chcesz kupić lub sprzedać bitcoiny i altcoiny, takie jak Dogecoins, w dobrej cenie? Serdecznie zapraszamy! Nie musisz posiadać doświadczenia i wiedzy technicznej – wystarczy, że założysz swoje konto. Zarejestruj się już dziś i zacznij handlować Dogecoin! Cena waluty podane będzie na naszej stronie.

Wykres Dogecoin

Automatycznie kup lub sprzedaj Dogecoin w żądanej cenie

Zależy Ci na tym, aby w określonej, najlepszej cenie sprzedać bądź kupić Dogecoin? Sprzedaż oraz kupno mogą odbyć się automatycznie – wystarczy, że ustawisz takie polecenie! Dzięki temu nie musisz codziennie sprawdzać kursu waluty – my zrobimy to za Ciebie! Jedynym, czego potrzebujesz, aby skonfigurować automatyczne transakcje, jest konto użytkownika – prywatne bądź biznesowe. By z niego korzystać i kupować oraz sprzedawać waluty, nie musisz być ekspertem. Nasza platforma jest przejrzysta i intuicyjna w obsłudze, więc każdy, nawet początkujący, jest w stanie za jej pośrednictwem handlować kryptowalutami i zasilać swój portfel. Dogecoin oraz inne waluty możesz kupić w najlepszych cenach. W każdej chwili możesz również sprawdzić wykres cen waluty, takiej jak Bitcoin, Dogecoin i wielu innych. Podana cena zawsze obejmuje naszą opłatę, więc nie obawiaj się dodatkowych kosztów – płacisz tyle, ile podajemy na stronie i ani grosza więcej! 

Szybko i bezpiecznie

Aby kupować i sprzedawać Dogecoin za pomocą Bitladon, musisz założyć konto użytkownika. Nie zajmie Ci to wiele czasu – uzupełnienie informacji oraz weryfikacja KYC potrafią tylko chwilę! Wiemy jednak, że nie tylko czas założenia i weryfikacji konta ma dla użytkowników znaczenie. Liczą się również zyski oraz błyskawiczne wypłaty. Odpowiadając na Twoje potrzeby, umożliwiamy ekspresową wypłatę –w wystarczy, że zlecisz nam taką dyspozycję. W Bitladon bardzo poważnie podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa, dlatego wszystkie dane są przetwarzane zgodnie z wytycznymi RODO, a uwierzytelnianie dwuskładnikowe jest dostępne dla każdego konta. Załóż więc swoje konto, sprawdź aktualny kurs Dogecoin i zacznij handlować. Więcej informacji na temat naszej platformy i metod można znaleźć na naszej stronie FAQ lub w naszych instrukcjach.

Zawsze gotowy do pomocy

W Bitladon w każdej chwili możesz liczyć na naszą pomoc i fachowe wsparcie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące kupna bądź Dogecoin, skontaktuj się z nami. Nasz dział pomocy technicznej dostępny jest każdego dnia tygodnia i stara się niezwłocznie odpowiadać wszystkie zapytania. Potrzebujesz pomocy? Rozpocznij czat, wyślij e-mail lub telefon +31 (0) 85 007 4844. Możesz również skontaktować się z nami za pośrednictwem WhatsApp. Na co czekasz? Utwórz konto już dziś, by kupować Dogecoin oraz inne waluty w atrakcyjnej cenie.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.