Menu Moje konto

Dogecoin

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,06357901
-8.18%24H

Zawsze aktualna cena Dogecoin

Na stronie Bitladon w każdej chwili możesz sprawdzić, ile kosztuje DOGE. Cena jest aktualizowana na bieżąco! Oprócz Dogecoin, w Bitladon znajdziesz także inne waluty. Nasza platforma dedykowana jest dla wszystkich, nie tylko dla ekspertów, ale także dla tych, którzy w świecie handlu kryptowalutami stawiają swe pierwsze kroki. Chcesz kupić lub sprzedać bitcoiny i altcoiny, takie jak Dogecoins, w dobrej cenie? Serdecznie zapraszamy! Nie musisz posiadać doświadczenia i wiedzy technicznej – wystarczy, że założysz swoje konto. Zarejestruj się już dziś i zacznij handlować Dogecoin! Cena waluty podane będzie na naszej stronie.

Wykres Dogecoin

Automatycznie kup lub sprzedaj Dogecoin w żądanej cenie

Zależy Ci na tym, aby w określonej, najlepszej cenie sprzedać bądź kupić Dogecoin? Sprzedaż oraz kupno mogą odbyć się automatycznie – wystarczy, że ustawisz takie polecenie! Dzięki temu nie musisz codziennie sprawdzać kursu waluty – my zrobimy to za Ciebie! Jedynym, czego potrzebujesz, aby skonfigurować automatyczne transakcje, jest konto użytkownika – prywatne bądź biznesowe. By z niego korzystać i kupować oraz sprzedawać waluty, nie musisz być ekspertem. Nasza platforma jest przejrzysta i intuicyjna w obsłudze, więc każdy, nawet początkujący, jest w stanie za jej pośrednictwem handlować kryptowalutami i zasilać swój portfel. Dogecoin oraz inne waluty możesz kupić w najlepszych cenach. W każdej chwili możesz również sprawdzić wykres cen waluty, takiej jak Bitcoin, Dogecoin i wielu innych. Podana cena zawsze obejmuje naszą opłatę, więc nie obawiaj się dodatkowych kosztów – płacisz tyle, ile podajemy na stronie i ani grosza więcej! 

Szybko i bezpiecznie

Aby kupować i sprzedawać Dogecoin za pomocą Bitladon, musisz założyć konto użytkownika. Nie zajmie Ci to wiele czasu – uzupełnienie informacji oraz weryfikacja KYC potrafią tylko chwilę! Wiemy jednak, że nie tylko czas założenia i weryfikacji konta ma dla użytkowników znaczenie. Liczą się również zyski oraz błyskawiczne wypłaty. Odpowiadając na Twoje potrzeby, umożliwiamy ekspresową wypłatę –w wystarczy, że zlecisz nam taką dyspozycję. W Bitladon bardzo poważnie podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa, dlatego wszystkie dane są przetwarzane zgodnie z wytycznymi RODO, a uwierzytelnianie dwuskładnikowe jest dostępne dla każdego konta. Załóż więc swoje konto, sprawdź aktualny kurs Dogecoin i zacznij handlować. Więcej informacji na temat naszej platformy i metod można znaleźć na naszej stronie FAQ lub w naszych instrukcjach.

Zawsze gotowy do pomocy

W Bitladon w każdej chwili możesz liczyć na naszą pomoc i fachowe wsparcie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące kupna bądź Dogecoin, skontaktuj się z nami. Nasz dział pomocy technicznej dostępny jest każdego dnia tygodnia i stara się niezwłocznie odpowiadać wszystkie zapytania. Potrzebujesz pomocy? Rozpocznij czat, wyślij e-mail lub telefon +31 (0) 85 007 4844. Możesz również skontaktować się z nami za pośrednictwem WhatsApp. Na co czekasz? Utwórz konto już dziś, by kupować Dogecoin oraz inne waluty w atrakcyjnej cenie.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.