Menu Moje konto

Dock

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,01846
-3.05%24H

Rozpocznij handel walutami na bezpiecznej, prostej w obsłudze platformie

Wiele osób obawia się handlu walutami ze względu na bezpieczeństwo. W Bitladon możesz porzucić te obawy! Nasza zarejestrowana w Holandii firma stawia na jasne, transparentne zasady, prostą obsługę i szybkie oraz bezpieczne transakcje. Za naszym pośrednictwem w dowolnej chwili i bez żadnych trudności kupisz bądź sprzedaż walutę. Kryptowaluta Dock jest jedną z ponad 200 cyfrowych walut, które dostępne są na naszej platformie! 

Wykres Dock

Utwórz konto i kup Dock w Bitladon

Jeśli chcesz kupić kryptowalutę Dock, Bitladon to giełda kryptowalut online odpowiednia dla Ciebie. Nie musisz posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej czy doświadczenia – nawet osoby początkujące bez trudu odnajdą się w naszym serwisie. Aby zacząć, utwórz swoje konto i poddaj je weryfikacji. Dzięki niej nie będzie obowiązywał Cię tygodniowy limit transakcji i niemal bez ograniczeń będziesz mógł handlować walutami. Sam zadecydujesz o tym, gdzie będziesz je przechowywać – czy na naszych serwerach offline czy we własnym portfelu. Jeśli zależy Ci na błyskawicznej transakcji, wpłać euro na swoje konto za pomocą iDeal – środki dostępne będą już po chwili! 

Kup walutę w najlepszym momencie

Dopiero zaczynasz przygodę z handlem kryptowalutami i nie wiesz, czy to dobry moment na inwestycję? W podjęciu decyzji pomoże ci sprawdzenie, ile aktualnie kosztuje Dock. Kurs, który widzisz na stronie jest zawsze aktualny. Co więcej, cena Dock, Tether zawiera już koszty transakcji, więc nie musisz obawiać się żadnych niespodzianek. A co, jeśli nie masz czasu, aby na bieżąco monitorować ceny walut? Nic straconego! W takiej sytuacji polecimy Ci skonfigurowania automatycznej transakcji. W ten sposób, sam zdecydujesz o tym, ile zapłacisz za Dock. Kryptowaluta może w dowolnym momencie zostać sprzedana lub wymieniona na inną. To ostatnie szczególnie Ci się opłaca – wymieniając jedną walutę na inną, zaoszczędzisz aż połowę kosztów transakcji! 

Nie wiesz wszystkiego? Napisz do nas!

Choć nasza platforma jest prosta w obsłudze, podczas realizowania pierwszych transakcji możesz mieć pytania lub wątpliwości. Warto wówczas zajrzeć do sekcji FAQ, naszej bazy wiedzy oraz instrukcji. W dowolnym momencie możesz również skontaktować się z naszym działem pomocy technicznej. Możesz porozmawiać z naszymi ekspertami na czacie, wysłać nam wiadomość e-mail lub zadzwonić na naszą infolinię. Dołożymy wszelkich starań, abyś zyskał potrzebne wsparcie! 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Deposit euro

Enter the desired amount:

Transaction fee will be deducted of the given amount.

iDeal
Costs: € 0,00
Bancontact
Costs: 1.1%
SEPA
Costs: € 0,00
Giropay
Costs: 2%
Sofort
Costs: 2%
Manual transfer: This week you can still deposit a maximum of . Minimal deposit is € 10,-.

Our bank account number (IBAN):
NL08 BUNQ 2291 5794 28

In the name of:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Description (client number):


We process desposited euro directly. Keep in mind that a manual transfer may take one business day.