Menu Moje konto

District0x

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,05527218
3.43%24H

Kupuj i sprzedawaj District0x w najlepszej cenie

W Bitladon w prosty sposób możesz kupić District0x coin, DNT lub inną walutę! Nie ma znaczenia, czy jesteś doświadczonym traderem czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z handlem kryptowalutami – nasza platforma to odpowiednie miejsce dla Ciebie! Oprócz waluty District0x na naszej stronie monet znajdziesz 200 innych walut cyfrowych, w które możesz zainwestować. Możliwe jest użycie jednej kryptowaluty do zakupu drugiej. W ten sposób zaoszczędzisz połowę kosztów transakcji i zrealizujesz ją jeszcze szybciej!

Wykres District0x

Utwórz konto w Bitladon

W Bitladon możesz utworzyć konto osobiste lub biznesowe – wybór należy do Ciebie! Utworzenie konta zajmie Ci zaledwie chwilę, a już po chwili poddamy je szybkiej weryfikacji. Weryfikacja sprawi, że przestanie obowiązywać CIę tygodniowy limit transakcji do kwoty 100 euro – dzięki niej, będziesz mógł handlować walutami niemal bez ograniczeń. Swoje konto będziesz mógł zasilić środkami za pośrednictwem iDeal lub Bancontact. Po połączeniu rachunku bankowego ze swoim kontem, będziesz mógł zacząć kupować i sprzedawać District0x. Kurs walut – zawsze aktualny – w każdej chwili znajdziesz na naszej stronie. Zakupione przez Ciebie jednostki District0x, Bitcoin i innych walut przechowywać możesz na naszych bezpiecznych serwerach offline lub we własnym portfelu. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo nie tylko swoich środków, ale także danych – przetwarzamy je z największą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. Nie czekaj więc i już dziś utwórz swoje konto w Bitladon i kup district0x. Kryptowaluta dostępna jest w najlepszej cenie!

Kup walutę we właściwym momencie

Aktualny, korzystny kurs waluty to zbyt mało, byś podjął decyzję o inwestycji? Sprawdź dostępne w Bitladon wykresy! Dowiesz się z nich, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości – na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy oraz w ciągu ostatnich 24 godzin. Jeśli zaś nie masz czasu, aby monitorować kurs waluty na bieżąco, skonfiguruj automatyczną transakcję. Wówczas waluta zostanie zakupiona w momencie, gdy osiągnie pożądaną wartość. 

Co dalej?

Nim zaczniesz, przeczytaj nasze instrukcje i odwiedź stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami – kroki te pomogą Ci wejść do świata handlu walutami. A może jesteś zupełnie nowy lub chciałbyś dowiedzieć się więcej? Odwiedź naszego bloga i bazę wiedzy! W przypadku pytań, jesteśmy również za pośrednictwem poczty e-mail, czatu i telefonu.

 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.