Menu Moje konto

DigixDAO

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 41,6666
-4.33%24H

Co to jest DigixDAO

Kupując DGD inwestujesz w handel złotem i osiągasz zyski dzięki wymianie tokenów DGX posiadających prawa do złota przechowywanego w Singapurze. Uczestniczysz w zyskach platformy dzięki kosztom transakcyjnym, które pobierane są za zakup, sprzedaż i przechowywanie złota. Obecnie w obiegu znajdują się 2 miliony tokenów DigixDAO.

Wykres DigixDAO

Sprawdź kurs i trend DigixDAO

Ceny pokazane na Bitladon są cenami ostatecznymi, co oznacza, że zawierają wszelkie opłaty. Kupujesz dokładnie to, co widzisz i nie obawiasz się przykrych niespodzianek. W każdej chwili możesz sprawdzić ceny DigixDAO (DGD) na przestrzeni ostatnich miesięcy oraz w ciągu minionych 24 godzin, by świadomie podjąć decyzję o kupnie bądź sprzedaży waluty. Nie wiesz, od czego zacząć handel DigixDAO? Oczywiście od założenia swojego konta i sprawdzenie aktualnego kursu DGD. Kryptowaluta zawsze dostępna jest w najlepszej cenie, a Ty możesz kupić ją w dowolnym momencie.

Zacznij handlować już dziś za pośrednictwem swojego konta Bitcoin

Na co czekasz? Załóż konto i już dziś wejdź do świata handlu kryptowalutami. Za pośrednictwem naszej platformy możesz kupić wiele różnych kryptowalut, w tym DigixDAO. Kryptowaluta zawsze dostępna jest w takiej ilości, aby umożliwić Ci swobodny handel. Założenie konta na platformie trwa zaledwie chwilę, podobnie jak jego weryfikacja umożliwiająca realizację transakcji bez limitu obowiązującego niezweryfikowanych użytkowników. Kupno i sprzedaż monety DGD, Tether i innych walut w Bitladon jest naprawdę proste. Twoje dane przetwarzamy zgodnie z wytycznymi AVG, abyś miał pewność, że są one całkowicie bezpieczne. Możesz również pozwolić nam wykonać pracę za Ciebie, ustalając automatyczną sprzedaż bądź kupno DigixDAO, gdy waluta osiągnie pożądaną. W ten sposób nie musisz stale monitorować jej kursu, aby zarabiać! Ponadto, dokonując częstych transakcji, otrzymasz korzystny rabat. 

Masz wątpliwości lub pytania? Poproś o wsparcie

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów uruchomiliśmy na naszej stronie sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami. Skorzystaj z niej, by znaleźć odpowiedź na trapiące Cię pytania lub wątpliwości! Przeczytaj również nasze instrukcje, a jeśli nie znajdziesz w nich odpowiedzi, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

  • Czym jest Bitladon?
  • Dlaczego powinienem wybrać Bitladon?
  • Czy istnieje limit sprzedaży i zakupu monet?
  • Jaka jest różnica między „wysyłaniem” a „wpłatą”
  • Czy macie wystarczająco dużo monet w magazynie?
Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Bancontact
Koszty: € 1,00 + 1.1%
SEPA
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Giropay
Koszty: € 1,00 + 2%
Sofort
Koszty: € 1,00 + 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.