Menu Moje konto

DigiByte

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,00699988
-8.78%24H

Wygodny wykres cen DigiByte

Zawsze znajdź aktualną cenę DigiByte lub DGB online w Bitladon. Oferujemy przejrzysty przegląd wykresów cen dla dziesiątek kryptowalut. Korzystając z naszej platformy, kupowanie i sprzedawanie DigiByte, Bitcoin i innych monet nigdy nie było łatwiejsze. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu i wypróbować go sam.

Wykres DigiByte

Bitladon: najlepsze miejsce, aby zobaczyć aktualną cenę DigiByte

Aby wiedzieć, czy teraz jest dobry moment, aby zacząć inwestować w DigiByte (DGB) lub inne waluty, musisz wiedzieć o jego obecnej cenie. Ponadto chciałbyś wiedzieć, jak ta cena ewoluowała w czasie, aby przewidzieć przyszłe wahania. Właśnie to oferuje Bitladon. Nasza strona przeglądu wyraźnie pokazuje obecny kurs DGB, Bitcoin i innych kryptowalut. Cena jest stale aktualizowana. Ponieważ w Bitladon jesteśmy dumni z naszej przejrzystości, pokazana cena zawsze obejmuje opłatę za transfer. W ten sposób masz wszystkie ważne dane, kiedy decydujesz się na zakup lub sprzedaż kryptowalut DigiByte.

Bezpieczeństwo przede wszystkim przy zakupie i sprzedaży monet DigiByte u nas

W Bitladon nie musisz martwić się o bezpieczeństwo, kupując lub sprzedając monety takie jak DigiByte. Sama kryptowaluta naturalnie wykorzystuje technologię blockchain. Podejmujemy jednak dodatkowe kroki, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkich transakcji i danych. Na przykład, zanim będziesz mógł kupić lub sprzedać DigiByte, musisz zarejestrować konto. Obejmuje to proces KYC w celu weryfikacji Twojej tożsamości. W przeciwnym razie nałożymy limit w celu ograniczenia transakcji do ceny max. 100 euro tygodniowo. Wszystkie dane osobowe wprowadzone podczas tworzenia konta będą przetwarzane zgodnie z wytycznymi RODO w celu zapewnienia prywatności. Krótko mówiąc, oferujemy nie tylko świetną cenę za DigiByte i inne monety, ale także doskonałą obsługę i bezpieczeństwo.

Potrzebujsz pomocy? Jesteśmy tutaj, jeśli nas potrzebujesz!

Czy widzisz świetną cenę za DigiByte lub inne monety? Na co czekasz? Zarejestruj się teraz! Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Sprawdź nasze FAQ lub nasze instrukcje. Nasz dział pomocy technicznej jest dostępny codziennie od 8:00 do 18:00. Możesz skontaktować się z nami przez czat, e-mail lub telefon. Zadzwoń +31 (0) 85 007 4844 lub napisz do nas za pośrednictwem WhatsApp.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.