Menu Moje konto

DIA

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,25841161
-11.72%24H

Kup walutę DIA w Bitladon

Na giełdzie handlu kryptowalutami Bitladon kupisz walutę DIA, Bitcoin, Tether oraz ponad 200 innych – Ty decydujesz, w którą z nich zainwestujesz swoje środki. By zacząć, musisz jedynie utworzyć swoje konto, poddać je weryfikacji i zasilić środkami za pomocą jednej z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal. W każdej chwili możesz sprawdzić, jaka jest aktualna cena DIA. Diagram oraz wykresy dostępne na naszej stronie pozwolą Ci podjąć najlepszą decyzję – to z nich dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości. Jeśli zależy Ci na zakupie cyfrowej waluty w określonej cenie, skorzystaj z możliwości konfiguracji automatycznej transakcji.

Wykres DIA

Czym jest waluta DIA?

Dia (Decentralized Information Asset) to zdecentralizowana sieć open source oparta na ekosystemie DeFi. Aplikacje DeFi opierają się zaś na zaufanych, skalowalnych źródłach danych w taki sposób, aby tworzyć niezawodne produkty, zabezpieczone przed ryzykiem nadużyć i manipulacji. Dzięki temu, że Dia jest platformą open source, dostarcza zaufane, zweryfikowane przez użytkowników dane finansowe. Twórcy sieci stawiają na transparentność – wszystkie informacje przechowywane są na Githubie, co zapewnia pełną kontrolę danych historycznych. 

Co warto wiedzieć o DIA?

Chcesz zainwestować w DIA? Kryptowaluta teraz dostępna jest w Bitladon (giełda kryptowalut online)! Decydując się na inwestycję, warto wiedzieć o walucie nieco więcej. Istotną informacją dla użytkowników jest m.in. fakt, że jako zdecentralizowana sieć, DIA umożliwia bardzo łatwą skalowalność. Możliwe jest projektowanie produktów finansowych w oparciu o bardzo zróżnicowane aktywa. Wraz ze skalowalną infrastrukturę, czyni to walutę DIA korzystną lokatę posiadanych środków.  

Nie czekaj – już dziś zrealizuj pierwszą transakcję w Bitladon! 

Wciąż zastanawiasz się, czy zainwestować w DIA? Diagram DIA oraz dostępne na stronie wykresy rozwieją Twoje wątpliwości! To właśnie z nich dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości. Na tej podstawie będziesz w stanie podjąć najlepszą decyzję!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.