Menu Moje konto

Dentacoin

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,00001
0.00%24H

Kupujesz i sprzedajesz Dentacoin za pośrednictwem SEPA lub SOFORT?

Kup swój DCN bezpośrednio za pośrednictwem naszej platformy! Swoje konto w prosty sposób możesz zasilić euro i płacić za pomocą SEPA, SOFORT lub jednej z innych dostępnych metod płatności. Na naszej stronie znajdziesz wykres wskazujący procentowo wzrost i spadek wartości waluty na przestrzeni ostatnich miesięcy oraz ostatnich 24 godzin. Dzięki niemu będziesz mógł podjąć świadomą decyzję o kupnie bądź sprzedaży Dentacoin. Możesz również skonfigurować automatyczną transakcję w momencie, gdy waluta osiągnie pożądaną cenę. Bitladon resztę zrobi za Ciebie!

Wykres Dentacoin

O Dentacoin

Kiedy mówimy o Dentacoin, mamy na myśli walutę dedykowaną dentystom i pacjentom! Dentacoin to bowiem rozwiązanie blockchain dla międzynarodowego przemysłu dentystycznego, a także osób holenderskiego pochodzenia. Waluta została stworzona przez Fundację Dentacoin i ma na celu przynosić korzyści zarówno dentystom, jak i pacjentom, koncentrując się nie na leczeniu problemów dentystycznych, a na skutecznym zapobieganiu tym problemom.

Utwórz konto w Bitladon

Aby zacząć handel walutami, musisz utworzyć swoje konto. Już po chwili, będziesz mógł kupować oraz sprzedawać  Dentacoin (DCN), XRP i inne waluty. 

Po zweryfikowaniu twojego konta bankowego za pomocą SEPA lub wykonanego przelewu, możesz rozpocząć handel kryptowalutami i kupić Dentacoin. Kurs waluty znajdziesz na naszej stronie. Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób zakupiona przez Ciebie waluta będzie przechowywana. Możesz zapisać ją na naszym serwerze offline lub w portfelu Dentacoin. Możliwe jest użycie jednej waluty do zakupu innej – w ten sposób nawet o połowę możesz zmniejszyć koszty transakcji. Nie czekaj więc – sprawdź kurs DCN i zacznij handlować kryptowalutami już dziś! 

Nadal masz pytania?

Odpowiedzi na większość pytań można znaleźć na naszej stronie FAQ. Bezpośredni kontakt z Bitladon jest możliwy poprzez telefon +31 (0)85 007 484, e-mail [email protected] lub rozpoczęcie czatu.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

  • Czym jest Bitladon?
  • Dlaczego powinienem wybrać Bitladon?
  • Czy istnieje limit sprzedaży i zakupu monet?
  • Jaka jest różnica między „wysyłaniem” a „wpłatą”
  • Czy macie wystarczająco dużo monet w magazynie?
Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Bancontact
Koszty: € 1,00 + 1.1%
SEPA
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Giropay
Koszty: € 1,00 + 2%
Sofort
Koszty: € 1,00 + 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.