Menu Moje konto

Dent

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,00024
-4.00%24H

Kupuj Dent za euro

Kup kryptowalutę DENT, XRP w Bitladon i zapłać euro. Możesz wpłacić je na swoje konto za pomocą SEPA, Sofort lub jednej z dostępnych metod płatności. Otrzymasz własny adres portfela Dent, z którego będziesz mógł zarządzać zakupionymi tokenami. Kupno i sprzedaż Dent w Bitladon jest proste i szybkie! Nasza platforma dedykowana jest zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom. Możesz skorzystać z funkcji “dowolna za dowolna”, a więc za zakup waluty, płacić inną walutą . W rezultacie zaoszczędzisz połowę kosztów transakcji.. Chcesz zarobić jeszcze więcej na handlu Dentcoin, Litecoin oraz innych walutach? Zostań naszym stałym klientem! Klienci VIP otrzymują dodatkowy, korzystny rabat. W Bitladon możesz również ustalić maksymalną cenę, jaką jesteś gotów zapłacić za zakup waluty i dokonać go automatycznie. Dzięki temu nie będziesz musiał na bieżąco śledzić kursów walut – nasza platforma zrobi to za Ciebie!

Wykres Dent

Co to jest Dent?

Dent to waluta, która działa w oparciu o mobilną wymianę danych. Firma, która stoi za jej stworzeniem to DENT Wireless Limited. Jej celem jest zapewnienie swobody w zarządzaniu danymi mobilnymi za pośrednictwem Ethereum. Korzystający z Dent użytkownicy mogą automatycznie kupować, sprzedawać i przekazywać sobie dane komórkowe. Dzięki automatycznym zakupom pakietów danych, uzyskują najlepsze ceny.  

Utwórz swoje konto

By zacząć handlować walutami w Bitladon, utwórz swoje konto i poddaj je weryfikacji. Już po chwili będziesz mógł zasilić je środkami. Swoje konto możesz połączyć z rachunkiem bankowym za pomocą jednej z nowoczesnych metod płatności, np. SEPA lub Sofort. Do momentu weryfikacji obowiązuje Cię limit transakcji do łącznej kwoty 100 euro tygodniowo. Po przeprowadzeniu tego procesu, możesz handlować walutami niemal bez ograniczeń. Jesteś gotów, aby kupić Dent? Kryptowaluta jest jedną z wielu dostępnych na naszej platformie. Nim podejmiesz decyzję o inwestycji, sprawdź, ile aktualnie kosztuje Dent. Kurs oraz wykres przedstawiający ceny waluty w przeszłości w każdej chwili możesz zweryfikować na naszej stronie. 

Jak postępować

Sprawdziłeś aktualny kurs Dent i jesteś pewien, że chcesz zainwestować w walutę swoje środki? Świetnie! Wcześniej jednak polecamy Ci lekturę instrukcji oraz odwiedzenie naszej sekcji pomocy technicznej. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania, możesz zadać je nam za pośrednictwem czatu, w wiadomości e-mail lub przez telefon. Trzymamy kciuki za Twoje handlowe sukcesy!
 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Deposit euro

Enter the desired amount:

Transaction fee will be deducted of the given amount.

iDeal
Costs: € 0,00
Bancontact
Costs: 1.1%
SEPA
Costs: € 0,00
Giropay
Costs: 2%
Sofort
Costs: 2%
Manual transfer: This week you can still deposit a maximum of . Minimal deposit is € 10,-.

Our bank account number (IBAN):
NL08 BUNQ 2291 5794 28

In the name of:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Description (client number):


We process desposited euro directly. Keep in mind that a manual transfer may take one business day.