Menu Moje konto

Decred

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 13,6303733
-7.81%24H

Kupuj i sprzedawaj Decred z SEPA lub SOFORT

Za pośrednictwem giełdy Bitladon możesz kupuić Decred (DCR) za euro lub wymienić go na inną walutę. Do realizacji transakcji zakupu Decred możesz wykorzystać SEPA lub SOFORT. Jedyne, czego potrzebujesz, aby zacząć, to Twoje własne konto użytkownika oraz portfel, który zasilisz środkami. Nie czekaj – zacznij handlować kryptowalutami już dziś!

Wykres Decred

Czym jest Decret?

Decred to kryptowaluta, która wykorzystuje nowy hybrydowy algorytm konsensusu, a więc połączenie Dowodu pracy i Dowodu stawki. Umożliwia to dalszy rozwój waluty w uczciwy i demokratyczny sposób. Górnicy mogą mieć 60% wpływu, a pozostałe 40% trafia do strajkujących lub użytkowników sieci, którzy używają swoich monet do zabezpieczenia sieci. Zaletą Decred jest to, że dalej się rozwija, a 10% wszystkich nowo wygenerowanych monet trafia do puli programistów, co motywuje ich do dalszego rozwoju waluty.

Bitladon: sprawdź aktualny kurs Decred

Chcesz sprawdzić, jak zmieniał się w czasie kurs DCR? Interesują Cię dane z ostatnich 24 godzin lub kilku miesięcy? Dobrze trafiłeś – w Bitladon znajdziesz wykres z procentowo oznaczonymi wzrostami i spadkami wartości waluty. Dzięki temu będziesz w stanie ocenić, czy dany moment to odpowiedni czas na kupno i sprzedaż monety Decred. Kurs Decred (DCR), który widzisz na naszej stronie, zawiera już koszty transakcji. Nie musisz zatem obawiać się żadnych dodatkowych opłat. Co więcej, realizując transakcje regularnie, koszty te możesz zredukować!

Inwestuj w swoją przyszłość z kontem Bitladon

Posiadając konto w Bitladon, w dowolnym momencie możesz zasilić je euro i kupić kryptowalutę Decred (DCR), Ethereum bądź inną. Chcesz rozpocząć inwestycję w swoją przyszłość jak najprędzej? Z nami to możliwe! Błyskawicznie zweryfikujemy Twojego konto osobiste lub biznesowy, a Ty – za pośrednictwem np. iDeal będziesz mógł je zasilić. Środki przechowywane są bezpiecznie na naszych serwerach. Możesz również umieścić je w swoim własnym portfelu. Jesteś na to gotowy?

Pytania nic nie kosztują

Jeśli przeczytałeś stronę FAQ oraz instrukcję, ale nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, serdecznie zapraszamy – skontaktuj się z nami! Jesteśmy dostępni codziennie od 9:00 do 17:00. Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania oraz wątpliwości możesz uzyskać przez telefon, czat i e-mail.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.