Menu Moje konto

Dash

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 62,6630
10.23%24H

Kupuj i sprzedawaj Dash Coin w prosty i bezpieczny sposób

W Bitladon kupisz i sprzedasz kryptowalutę Dash oraz inne waluty w bezpieczny i łatwy sposób. Po sprawdzeniu kursu Dash, możesz zdecydować o kupnie bądź sprzedaży i w kilku prostych krokach zrealizować transakcję. Jeśli będziesz korzystać z naszej platformy regularnie, otrzymasz również zniżkę obniżającą koszty transakcji. Te, nawiasem mówiąc, są całkowicie przejrzyste, a cena wskazana na stronie to ostateczna kwota, którą płacisz.

Wykres Dash

DASH - Cyfrowa waluta, którą możesz wydać w dowolnym miejscu

Dash to waluta, za pomocą której możesz wysyłać pieniądze przez Internet i dokonywać zakupów w sklepach internetowych. Możesz również zwrócić pożyczone pieniądze znajomemu po nocnym wyjściu lub zapłacić za różnego rodzaju usługi. To tylko kilka przykładów, w których kryptowaluta Dash jest doskonałym rozwiązaniem! Waluta została utworzona w 2014 r.  i dziś cieszy się silną pozycją rynkową.

Jej górna granica rynkowa wynosi 20, dlatego znajdziesz ją na szczytach list najpopularniejszych i najbardziej pożądanych kryptowalut. Załóż portfel Dash i zacznij handlować już dziś! A może najpierw chcesz sprawdzić aktualne notowania Dash? Wykres wraz z danymi historycznymi dostępne są na naszejs stronie!

Zacznij handlować z DASH już dziś dzięki aktualnym kursom

Utworzenie konta na naszej platformie trwa zaledwie chwilę! Po jego utworzeniu, będziesz mieć możliwość wykorzystania do 100 € tygodniowo na zakup kryptowaluty Dash  i innych walut. Aby uzyskać wyższy limit do 100 000 EUR, twoje konto musi zostać zweryfikowane – ona również przebiega szybko i sprawnie i zwykle zajmuje około godziny. Transakcje będziesz mógł realizować jeszcze szybciej dzięki wykorzystaniu iDeal.  Kupując i sprzedając waluty na naszej platformie, nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo Twoich środków oraz danych – stosujemy wytyczne AVG, dzięki czemu masz pewność, że Twoje dane przechowywane są w dobrych rękach. 

Masz pytania dotyczące Dash lub platformy Bitladon?

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, odwiedź naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami, przeczytaj instrukcję lub skontaktuj się z nami przez telefon, czat lub e-mail. A może w świecie handlu kryptowalutami stawiasz dopiero pierwsze kroki i potrzebujesz dodatkowej pomocy? Odwiedź naszą bazę wiedzy!

 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.