Menu Moje konto

Dash

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 37,3640657
-8.56%24H

Kupuj i sprzedawaj Dash Coin w prosty i bezpieczny sposób

W Bitladon kupisz i sprzedasz kryptowalutę Dash oraz inne waluty w bezpieczny i łatwy sposób. Po sprawdzeniu kursu Dash, możesz zdecydować o kupnie bądź sprzedaży i w kilku prostych krokach zrealizować transakcję. Jeśli będziesz korzystać z naszej platformy regularnie, otrzymasz również zniżkę obniżającą koszty transakcji. Te, nawiasem mówiąc, są całkowicie przejrzyste, a cena wskazana na stronie to ostateczna kwota, którą płacisz.

Wykres Dash

DASH - Cyfrowa waluta, którą możesz wydać w dowolnym miejscu

Dash to waluta, za pomocą której możesz wysyłać pieniądze przez Internet i dokonywać zakupów w sklepach internetowych. Możesz również zwrócić pożyczone pieniądze znajomemu po nocnym wyjściu lub zapłacić za różnego rodzaju usługi. To tylko kilka przykładów, w których kryptowaluta Dash jest doskonałym rozwiązaniem! Waluta została utworzona w 2014 r.  i dziś cieszy się silną pozycją rynkową.

Jej górna granica rynkowa wynosi 20, dlatego znajdziesz ją na szczytach list najpopularniejszych i najbardziej pożądanych kryptowalut. Załóż portfel Dash i zacznij handlować już dziś! A może najpierw chcesz sprawdzić aktualne notowania Dash? Wykres wraz z danymi historycznymi dostępne są na naszejs stronie!

Zacznij handlować z DASH już dziś dzięki aktualnym kursom

Utworzenie konta na naszej platformie trwa zaledwie chwilę! Po jego utworzeniu, będziesz mieć możliwość wykorzystania do 100 € tygodniowo na zakup kryptowaluty Dash  i innych walut. Aby uzyskać wyższy limit do 100 000 EUR, twoje konto musi zostać zweryfikowane – ona również przebiega szybko i sprawnie i zwykle zajmuje około godziny. Transakcje będziesz mógł realizować jeszcze szybciej dzięki wykorzystaniu iDeal.  Kupując i sprzedając waluty na naszej platformie, nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo Twoich środków oraz danych – stosujemy wytyczne AVG, dzięki czemu masz pewność, że Twoje dane przechowywane są w dobrych rękach. 

Masz pytania dotyczące Dash lub platformy Bitladon?

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, odwiedź naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami, przeczytaj instrukcję lub skontaktuj się z nami przez telefon, czat lub e-mail. A może w świecie handlu kryptowalutami stawiasz dopiero pierwsze kroki i potrzebujesz dodatkowej pomocy? Odwiedź naszą bazę wiedzy!

 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.