Menu Moje konto

Dai

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,95447563
-0.02%24H

Kup lub sprzedaj Dai!

Kryptowaluta Dai (DAI) jest stablecoinem, co oznacza, że zawsze ma tę samą wartość co dolar amerykański. Bitladon, jako jeden z największych brokerów kryptowalut z Europy, umożliwia zakup i sprzedaż tej oraz innych cyfrowych walut. Nasza platforma działa szybko i sprawnie, a jej obsługa jest intuicyjna i z pewnością nie sprawi Ci trudności. Walutę Dai możesz kupić 24/7! By rozpocząć handel, musisz tylko utworzyć swoje konto i zasilić swój portfel. Dai oraz inne waluty możesz kupić w każdym momencie! 

Wykres Dai

Jaką walutą jest Dai?

Wartość Dai (DAI) jest jest zależna od wartości dolara amerykańskiego, dlatego nazywamy Dai stablecoinem. Waluta ta zbudowana jest na blockchainie Ethereum i nie stoi za nią żaden centralny autorytet. Innymi słowy: to dolary, których wartość nie zależy od żadnego banku! Cena Dai wynosi więcej niż wart jest 1 USD, a inteligentne mechanizmy kontraktowe obniżają cenę. I odwrotnie – jeśli 1 Dai jest wart mniej niż 1 USD, inteligentny system podnosi cenę. Dai można handlować dowolnie, jak każdym innym tokenem ERC20. Każdy posiadacz portfela Ethereum może posiadać Dai i handlować walutą bez pośredników. Korzystając z naszej platformy, w dowolnym momencie możesz sprawdzić kurs Dai. Wykres i analizy na stronie pomogą Ci ocenić, czy to odpowiedni moment na dokonanie transakcji kupna bądź sprzedaży

Gotowy do zakupu lub sprzedaży Dai?

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem kryptowaluty takiej jak Dai, Bitcoin, nie musisz robić zbyt wiele – wystarczy, że założysz konto. Po jego utworzeniu praktycznie od razu możesz zacząć handel kryptowalutami. Od czego zacząć? Od wpłacenia środków na swoje konto. Jeśli chcesz wpłacić euro jak najszybciej, zrób to za pomocą iDeal, Bancontact, Sepa lub innej metody płatności. A może zamierzasz realizować transakcje, których wartość przekraczać będzie 100 € tygodniowo? Poddaj swoje konto weryfikacji! Wejdź  w sekcję „Moje konto” -> „Moje dane”. Znajdziesz tam krótkie wyjaśnienie, w jaki sposób przejść proces weryfikacji. W godzinach pracy weryfikacje zazwyczaj dokonywane są w ciągu 5 minut. W innych godzinach mogą trwać nieco dłużej. 

Pytania

Zrozumienie reguł świata handlu kryptowalutami wciąż wydaje Ci się trudne? Zajrzyj do sekcji najczęściej zadawanych pytań! Dla początkujących traderów przygotowaliśmy również blog oraz bazę wiedzy. A jeśli wciąż masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami e-mailowo bądź przez czat. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem +31 (0)85 007 4844.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.