Menu Moje konto

CyberMiles

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,03426
-8.49%24H

Kup CyberMiles za pomocą SEPA lub Sofort

CMT, czyli CyberMiles, chce w pełni zdecentralizować handel elektroniczny. Ambicją jej twórców jest konkurowanie z eBayem i Amazonem! Chcą, aby CMT stał się rynkiem, na którym możliwy jest handel bez ingerencji wielkich platform. Dla własnego blockchaina stworzyli inteligentne szablony umów, które pozwalają firmom handlowym na łatwą wymianę towarów lub usług z innymi stronami. CyberMiles umożliwia przetwarzanie 10 000 transakcji na sekundę. Blockchain może w ten sposób przechowywać tożsamość użytkowników użytkowników i związaną z tym wiarygodność kredytową.

Wykres CyberMiles

Kup CyberMiles za cenę all-in

Chcesz kupić walutę CMT? Cena w Bitladon z pewnością Cię do tego przekona! Oferujemy przejrzyste ceny i jasne zasady, dzięki którym masz pewność ostatecznych kosztów, które poniesiesz kupując walutę. Ceny CyberMiles, Ethereum oraz innych walut w każdej chwili może sprawdzić na naszej stronie. Możesz również zobaczyć trendy z ostatnich miesięcy oraz z ostatnich 24 godzin. Koszty transakcji dokonywane w celu zapewnienia sprawnego przebiegu każdej transakcji wynoszą około 2%. Osobom, które często kupują i sprzedają na naszej platformie, oferujemy zniżkę, która może obniżyć koszty transakcji do 1,75%. W ten sposób możesz jeszcze jeszcze więce zarobić na handlu XRP, CMT! Kryptowaluta może być także wykorzystana do zakupu innej kryptowaluty, dzięki czemu o połowę obniżysz koszty transakcji. 

Utwórz konto biznesowe lub osobiste

Gdy założysz konto w Bitladon, będziesz mógł w prosty sposób kupować oraz sprzedawać CyberMiles i inne cyfrowe waluty. Swoje konto w dowolnym momencie zasilisz środkami przez iDeal bądź za pośrednictwem innej z dostępnych metod płatności. 

Dzięki temu łatwiejsza będzie również weryfikacja Twojego konta, która umożliwi Ci nieograniczony handel walutami.  Zapewniamy, że wszystkie Twoje dane przetwarzane będą zgodnie z wytycznymi AVG. Zacznij handlować CyberMiles lub innymi walutami już dziś!

Masz pytania dotyczące CyberMiles lub konta?

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz na naszej stronie FAQ. Przygotowaliśmy również instrukcję, które pomogą Ci wejść do świata handlu kryptowalutami. Jeśli nie znajdziesz w nich poszukiwanych informacji, skontaktuj się z Bitladon bezpośrednio przez e-mail, czat i telefon. Życzymy samych sukcesów! 

 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.