Menu Moje konto

Crypto.com

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 3,90025
-2.77%24H

Zaczni handel z Bitladon.pl

Chcesz wejść do świata handlu kryptowalutami i kupić walutę Crypto.com? Świetnie trafiłeś! Giełda kryptowalut online Bitladon to doskonałe miejsce, aby zacząć kupować i sprzedawać waluty. Kryptowaluta MCO nie jest jednak jedyną, jaka czeka na naszej stronie – sprawdź pozostałe propozycje i podejmij najlepszą decyzję! Jedynym, czego potrzebujesz, aby zacząć, jest własne konto prywatne bądź biznesowe. Gdy je założysz, niemal natychmiast będziesz mógł kupować i sprzedawać waluty. Sprawdź kurs Crypto.com i już dziś podejmij decyzję! 

Wykres Crypto.com

Postaw na bezpieczeństwo w Bitladon

Od czego zacząć handel walutą Crypto.com? Konto użytkownika to pierwszy krok. Założysz je w zaledwie kilka chwil! Niemal natychmiast będziesz mógł zacząć. Jeśli chcesz znieść tygodniowy limit transakcji i handlować walutami bez żadnych ograniczeń, musisz poddać swoje konto weryfikacji. W procesie weryfikacji uzupełnisz swoje dane i potwierdzisz tożsamość. Nie musisz obawiać się o ich bezpieczeństwo – wszystkie przechowujemy zgodnie z RODO. W Bitladon bezpieczne są również Twoje środki, przechowywane na serwerach offline. Możesz także umieścić je w swoim własnym portfelu – decyzja należy do Ciebie! Naszą podstawową zasadą jest przejrzystość i łatwość obsługi – nasza platforma nie wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej i doświadczenia. Świetnie poradzą sobie z nią zarówno eksperci, jaki i osoby początkujące.

Kup Cyrpto.com w najlepszej cenie

W Bitladon, w każdej chwili możesz sprawdzić, ile aktualnie kosztuje kryptowaluta MCO. Kurs aktualizujemy na bieżąco! Kurs MCO nie jest jednak jedynym, który znajdziesz na naszej stronie – udostępniamy aktualne ceny wszystkich dostępnych w Bitladon cyfrowych walut! Jeśli zastanawiasz się, czy to odpowiedni moment na zakup waluty, sprawdź również wykres pokazujący procentowe wzrosty i spadki Crypto.com. Wykres pozwoli Ci podjąć świadomą decyzję o inwestycji. Istotną funkcjonalnością dostępną na platformie Bitladon jest również możliwość ustawienia automatycznej transakcji kupna bądź sprzedaży waluty, gdy osiągnie ona pożądaną wartość. 

Możesz liczyć na naszą pomoc

Stawiasz pierwsze kroki w świecie handlu kryptowalutami i wciąż masz wiele pytań i wątpliwości? To zrozumiałe! By je rozwiać i ułatwić Ci start, przygotowaliśmy sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami, bazę wiedzy oraz szczegółowe instrukcje. Zapoznaj się z nimi, a jeśli wciąż będziesz mieć jakieś pytania, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Możesz liczyć na nasze wsparcie! Jesteśmy dostępnie numerem +31 (0) 85 007 4844. Zachęcamy również do kontaktu przez czat oraz do wysyłania wiadomości e-mail.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.