Menu Moje konto

Crypto.com

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 4,72819
1.26%24H

Zaczni handel z Bitladon.pl

Chcesz wejść do świata handlu kryptowalutami i kupić walutę Crypto.com? Świetnie trafiłeś! Giełda Bitladon to doskonałe miejsce, aby zacząć kupować i sprzedawać waluty. Kryptowaluta MCO nie jest jednak jedyną, jaka czeka na naszej stronie – sprawdź pozostałe propozycje i podejmij najlepszą decyzję! Jedynym, czego potrzebujesz, aby zacząć, jest własne konto prywatne bądź biznesowe. Gdy je założysz, niemal natychmiast będziesz mógł kupować i sprzedawać waluty. Sprawdź kurs Crypto.com i już dziś podejmij decyzję!

Wykres Crypto.com

Postaw na bezpieczeństwo w Bitladon

Od czego zacząć handel walutą Crypto.com? Konto użytkownika to pierwszy krok. Założysz je w zaledwie kilka chwil! Niemal natychmiast będziesz mógł zacząć. Jeśli chcesz znieść tygodniowy limit transakcji i handlować walutami bez żadnych ograniczeń, musisz poddać swoje konto weryfikacji. W procesie weryfikacji uzupełnisz swoje dane i potwierdzisz tożsamość. Nie musisz obawiać się o ich bezpieczeństwo – wszystkie przechowujemy zgodnie z RODO. W Bitladon bezpieczne są również Twoje środki, przechowywane na serwerach offline. Możesz także umieścić je w swoim własnym portfelu – decyzja należy do Ciebie! Naszą podstawową zasadą jest przejrzystość i łatwość obsługi – nasza platforma nie wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej i doświadczenia. Świetnie poradzą sobie z nią zarówno eksperci, jaki i osoby początkujące.

Kup Cyrpto.com w najlepszej cenie

W Bitladon, w każdej chwili możesz sprawdzić, ile aktualnie kosztuje kryptowaluta MCO. Kurs aktualizujemy na bieżąco! Kurs MCO nie jest jednak jedynym, który znajdziesz na naszej stronie – udostępniamy aktualne ceny wszystkich dostępnych w Bitladon kryptowalut! Jeśli zastanawiasz się, czy to odpowiedni moment na zakup waluty, sprawdź również wykres pokazujący procentowe wzrosty i spadki Crypto.com. Wykres pozwoli Ci podjąć świadomą decyzję o inwestycji. Istotną funkcjonalnością dostępną na platformie Bitladon jest również możliwość ustawienia automatycznej transakcji kupna bądź sprzedaży waluty, gdy osiągnie ona pożądaną wartość.

Możesz liczyć na naszą pomoc

Stawiasz pierwsze kroki w świecie handlu kryptowalutami i wciąż masz wiele pytań i wątpliwości? To zrozumiałe! By je rozwiać i ułatwić Ci start, przygotowaliśmy sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami, bazę wiedzy oraz szczegółowe instrukcje. Zapoznaj się z nimi, a jeśli wciąż będziesz mieć jakieś pytania, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Możesz liczyć na nasze wsparcie! Jesteśmy dostępnie numerem +31 (0) 85 007 4844. Zachęcamy również do kontaktu przez czat oraz do wysyłania wiadomości e-mail.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.