Menu Moje konto

Crown

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,17474
13.86%24H

Kupuj walutę Crown za euro i płać za pomocą SEPA lub Giropay!

Chcesz kupić CRW szybko i bezpiecznie? Zrób to w Bitladon! Nasza platforma oferuje jasne, przejrzyste zasady oraz szereg praktycznych funkcjonalności, m.in. możliwość skonfigurowania automatycznej transakcji. Dzięki niej nie będziesz musiał śledzić ceny waluty na bieżąco – platforma zrobi to za Ciebie! W Bitladon w dowolnym momencie będziesz mógł sprawdzić, ile kosztuje Crown, Litecoin oraz inne waluty. Nie czekaj – utwórz swoje konto już dziś i zdecyduj, w którą walutę zainwestować!

Wykres Crown

Co to jest Crown

Crown to projekt społeczny – samokierujący i demokratyczny. Oznacza bezpłatny i pełny dostęp do Internetu za pomocą technologii blockchain. Zachęca użytkowników do poznawania świata kryptograficznego oraz tworzenia nowych, ekonomicznych aplikacji na platformie Crown. Społeczność może składać na platformie wnioski, które rozpatrywane są wspólnie, przez wszystkich jej członków.

Utwórz swoje konto już dziś!

Polska giełda kryptowalut Bitladon jest zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom. Nawet, jeśli nie posiadasz wiedzy na temat handlu walutami, możesz w prosty sposób rozpocząć go w Bitladon. Jedynym, czego potrzebujesz, jest konto prywatne bądź biznesowe. Utwórz je już dziś! Gdy to zrobisz, poddamy Twoje konto szybkiej weryfikacji, po której będziesz mógł bez ograniczeń kupować i sprzedawać waluty. Sam decydujesz o tym, gdzie przechowujesz waluty – czy we własnym portfelu, czy na naszym bezpiecznym serwerze offline. 

Kupuj i oszczędzaj

Kupując waluty w Bitladon możesz sporo zaoszczędzić! W jaki sposób? Przede wszystkim uważnie analizując aktualne ceny Ethereum, Crown. Kurs, który znajdziesz na naszej stronie to jednak nie wszystko – oprócz niego czekają na Ciebie wykresy, z których dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości. Informacje te oraz bieżący kurs Crown pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję o inwestycji i kupić walutę w najbardziej dogodnym momencie. Naszym użytkownikom udostępniamy również funkcję “dowolna za dowolną”, dzięki której możesz wymieniać walutę na inną, oszczędzając połowę kosztów transakcji. Jeśli o rozpoczęciu handlu walutami zadecydujesz już dziś, po weryfikacji Twojego konta będziesz mógł zasilić je środkami za pomocą iDeal lub Bancontact. Zastanawiasz się, czemu służy weryfikacja? Przede wszystkim większemu bezpieczeństwu użytkowników oraz temu, by nie obowiązywał Cię limit transakcji do 100 EUR tygodniowo. W dni powszednie proces weryfikacji zwykle trwa około godziny. Jesteś gotów, aby go przejść i rozpocząć handel Crown (CRW)? Życzymy wielu sukcesów handlowych!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.