Menu Moje konto

COTI

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,01654
12.67%24H

Kupno i sprzedaż COTI za pośrednictwem SEPA lub Sofort

Kryptowaluta COTI to platforma, która umożliwia organizacjom tworzenie własnych rozwiązań płatniczych i „cyfryzację” pieniędzy. Stanowi doskonałą alternatywę dla obecnych rozwiązań płatniczych, która pozwala użytkownikom zaoszczędzić czas i pieniądze.

Wykres COTI

Kupuj i sprzedawaj COTI bezpiecznie oraz szybko

COTI to jedna z ponad 200 walut oferowanych przez platformę Bitladon. Za naszym pośrednictwem możesz łatwo i szybko kupować oraz sprzedawać waluty. Naszym użytkownikom oferujemy szereg przydatnych funkcjonalności, np. możliwość skonfigurowania automatycznej transakcji. Korzystając z tej opcji, sam ustalasz cenę, jaką jesteś gotów zapłacić, a transakcja realizowana jest automatycznie. Za pośrednictwem naszej platformy możesz również śledzić kurs COTI na bieżąco. Dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa, dlatego wszystkie transakcje realizowane są za pośrednictwem bezpiecznego serwera z certyfikatem SSL. Swoje środki możesz przechowywać w portfelu COTI lub umieścić je do portfela osobistego.

Utwórz konto i zacznij handlować

Bitladon to prosta w obsłudze platforma, odpowiednia dla każdego, zarówno dla początkującego, jak i zaawansowanego tradera. Nie ma więc znaczenia, czy dopiero zaczynasz handlować kryptowalutami, czy świat kryptowalut jest Ci znany od lat. Jedyne, co potrzebujesz, aby zacząć, to konto użytkownika, które pozwoli Ci realizować transakcje. Jego utworzenie zajmie tylko chwilę, po której będziesz mógł poddać je weryfikacji, np. za pomocą iDeal. Dzięki przeprowadzonej weryfikacji, nie będzie Cię obowiązywać limit transakcji (do 100 euro na tydzień) i niemal bez ograniczeń będziesz mógł handlować Coti!

Chcesz wiedzieć więcej na temat handlu w Bitladon?

Gdy zajrzysz do naszej sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz gdy zerkniesz do naszych instrukcji, dowiesz się, jak funkcjonuje nasza platforma. Oczywiście możesz również skontaktować się z nami bezpośrednio za pośrednictwem czatu, poczty lub telefonu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.