Menu Moje konto

COTI

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,05886841
-9.87%24H

Kupno i sprzedaż COTI za pośrednictwem SEPA lub Sofort

Kryptowaluta COTI to platforma, która umożliwia organizacjom tworzenie własnych rozwiązań płatniczych i „cyfryzację” pieniędzy. Stanowi doskonałą alternatywę dla obecnych rozwiązań płatniczych, która pozwala użytkownikom zaoszczędzić czas i pieniądze.

Wykres COTI

Kupuj i sprzedawaj COTI bezpiecznie oraz szybko

COTI to jedna z ponad 200 cyfrowych walut oferowanych przez platformę Bitladon. Za naszym pośrednictwem możesz łatwo i szybko kupować oraz sprzedawać waluty. Naszym użytkownikom oferujemy szereg przydatnych funkcjonalności, np. możliwość skonfigurowania automatycznej transakcji. Korzystając z tej opcji, sam ustalasz cenę, jaką jesteś gotów zapłacić, a transakcja realizowana jest automatycznie. Za pośrednictwem naszej platformy możesz również śledzić kurs COTI, XRP na bieżąco. Dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa, dlatego wszystkie transakcje realizowane są za pośrednictwem bezpiecznego serwera z certyfikatem SSL. Swoje środki  możesz przechowywać w portfelu COTI lub umieścić je do portfela osobistego. 

Utwórz konto i zacznij handlować

Bitladon to prosta w obsłudze polska giełda kryptowalut, odpowiednia dla każdego, zarówno dla początkującego, jak i zaawansowanego tradera. Nie ma więc znaczenia, czy dopiero zaczynasz handlować kryptowalutami, czy świat kryptowalut jest Ci znany od lat. Jedyne, co potrzebujesz, aby zacząć, to konto użytkownika, które pozwoli Ci realizować transakcje. Jego utworzenie zajmie tylko chwilę, po której będziesz mógł poddać je weryfikacji, np. za pomocą iDeal. Dzięki przeprowadzonej weryfikacji, nie będzie Cię obowiązywać limit transakcji (do 100 euro na tydzień) i niemal bez ograniczeń będziesz mógł handlować Coti!

Chcesz wiedzieć więcej na temat handlu w Bitladon?

Gdy zajrzysz do naszej sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz gdy zerkniesz do naszych instrukcji, dowiesz się, jak funkcjonuje nasza platforma. Oczywiście możesz również skontaktować się z nami bezpośrednio za pośrednictwem czatu, poczty lub telefonu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.