Menu Moje konto

Cosmos

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 9,58189951
-7.38%24H

Kup Kosmos z Bitladon po bieżącej cenie!

Cosmos – kryptowaluta, którą możesz kupić w Bitladon, teraz dostępna jest dla Ciebie w najlepszej cenie! Kup ją płacąc euro, za pomocą iDeal lub Bancontact. Kupno i sprzedaż  Cosmos (ATOM) jeszcze nigdy nie było takie proste! Co więcej, jest również bezpieczne. Na naszej giełdzie kryptowalut online zawsze znajdziesz aktualny kurs ATOM oraz innych kryptowalut. Cosmos to zdecentralizowana sieć niezależnych równoległych łańcuchów bloków, każdy zasilany algorytmami konsensusowymi BFT, takimi jak konsensus Tendermint. Innymi słowy, Cosmos to ekosystem łańcuchów blokowych, które można skalować i które współpracują ze sobą. Przed Cosmosem łańcuchy bloków siedziały nieruchomo i nie mogły się ze sobą komunikować. Były trudne do zbudowania i mogły przetwarzać bardzo ograniczoną liczbę transakcji na sekundę.

Cosmos rozwiązuje te problemy dzięki innowacyjnym, zaawansowanych technologicznie rozwiązaniom.

Wykres Cosmos

Kupuj i sprzedawaj Cosmos za najlepszą cenę

Chcesz handlować walutą Cosmos, Ethereum lub innymi kryptowalutami? Zastanawiasz się czy giełda Bitladon to dobre rozwiązanie? Nie czekaj i przekonaj się o tym już dziś!  Nasza platforma pomoże Ci ustalić, czy dany moment jest odpowiedni na kupno i sprzedaż waluty. Najlepszy kurs jest ustalany w oparciu o średnią z dane statystyczne z ostatnich miesięcy. Korzystając z giełdy Bitladon, możesz sprawdzić, jakie  kryptowaluta ATOM notowała wyniki w ostatnim czasie. Możesz również zobaczyć jej procentowy wzrost bądź spadek wartości na przestrzeni ostatnich dwudziestu czterech godzin. Załóż swoje konto już dziś i wejdź do świata handlu cyfrowymi walutami

Bitladon działa szybko i bezpiecznie

Gdy założysz konto, zweryfikujemy je w ciągu jednego dnia. Dzięki temu praktycznie od razu będziesz mógł kupować i sprzedawać Cosmos oraz inne waluty. Jest to możliwe dzięki płatnościom za pośrednictwem iDeal. Zapewniamy, że Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z wytycznymi AVG. Po zdeponowaniu euro na swoim koncie, niemal natychmiast będziesz gotów, aby wejść na rynek kryptowalut i zacząć inwestować w swoją przyszłość!

Pytania dotyczące Bitladon

Utworzenie strony z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz bazy wiedzy było dla nas bardzo ważne. Dzięki temu możesz łatwo rozpocząć korzystanie ze swojego konta, by kupować i sprzedawać waluty. Jeśli korzystając z nich nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące pytania, skontaktuj się z nami e-mailowo, za pośrednictwem czatu lub telefonu.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.