Menu Moje konto

Civic

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,10152624
1.82%24H

Civic a bezpieczeństwo

CVC to zdecentralizowana platforma online, która dąży do zapewnienia użytkownikom prywatności i bezpieczeństwa. Oszustwo i kradzież tożsamości to poważny problem, który nasila się. Poruszając się w sieci, pozostawiamy po sobie liczne ślady, które cyberprzestępcy sprytnie potrafią wykorzystać. Civic ma na celu zapobiegać ich atakom i zwiększać bezpieczeństwo podczas korzystania z sieci, bez stosowania skomplikowanych procedur. Do tego celu wykorzystuje inteligentne umowy, połączenia blockchain, biometrię oraz nowoczesne technologie aplikacji internetowych oraz mobilnych.

Wykres Civic

Kup Civic w Bitladon

Nasza platforma gwarantuje szybki i bezpieczny handel kryptowalutami. To jednak nie jedyne powody, dla których warto z niej skorzystać – do kolejnych należą niskie koszty i jasne, przejrzyste zasady. Gdy zdecydujesz się na zakup Civic, kryptowaluta kosztować będzie dokładnie tyle, ile widzisz na stronie – jej cena zawiera już wszystkie opłaty! Dbamy również o bezpieczeństwo danych naszych użytkowników, które przetwarzamy z największą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. Jesteś ciekaw, co możesz zyskać dzięki platformie Bitladon? Utwórz swoje konto i przekonaj się o tym już dziś!

Utwórz konto osobiste lub biznesowe

Możesz swobodnie wybrać rodzaj konta, które utworzysz w Bitladon – to, czy wybierzesz konto osobiste czy biznesowe, zależy tylko od Ciebie! Konto utworzysz w zaledwie kilka chwil. Po jego utworzeniu będziesz mógł przeprowadzić szybki proces weryfikacji, dzięki któremu zniesiesz tygodniowy limit transakcji (do łącznej wartosci 100 euro) i będziesz mógł handlować walutami bez ograniczeń. Chcesz kupować i sprzedawać CVC? Kurs waluty wraz z wykresami ukazującymi wzrost oraz spadek jej wartości na przestrzeni ostatnich miesięcy, znajdziesz na naszej stronie. Jeśli korzystasz z iDeal, możesz zacząć kupić wybraną walutę niemal od razu! Na naszej platformie udostępniamy Civic (CVC), Ethereum oraz wiele innych walut. Możesz wykorzystać jedną walutę do zakupu innej – w ten sposób o połowę zredukujesz koszty transakcji! 

Masz pytania dotyczące Bitladon lub swojego konta?

Z przyjemnością odpowiadamy na nie w naszej sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami! Przygotowaliśmy dla Ciebie również instrukcje, które ułatwią ci drogę. A może chcesz skontaktować się z nami osobiście? Taka możliwość również istnieje – możesz zadać nam pytanie przez czas, w wiadomości e-mail lub dzwoniąc na naszą infolinię.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.