Menu Moje konto

Civic

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,01852
3.35%24H

Civic a bezpieczeństwo

CVC to zdecentralizowana platforma online, która dąży do zapewnienia użytkownikom prywatności i bezpieczeństwa. Oszustwo i kradzież tożsamości to poważny problem, który nasila się. Poruszając się w sieci, pozostawiamy po sobie liczne ślady, które cyberprzestępcy sprytnie potrafią wykorzystać. Civic ma na celu zapobiegać ich atakom i zwiększać bezpieczeństwo podczas korzystania z sieci, bez stosowania skomplikowanych procedur. Do tego celu wykorzystuje inteligentne umowy, połączenia blockchain, biometrię oraz nowoczesne technologie aplikacji internetowych oraz mobilnych.

Wykres Civic

Kup Civic w Bitladon

Nasza platforma gwarantuje szybki i bezpieczny handel kryptowalutami. To jednak nie jedyne powody, dla których warto z niej skorzystać – do kolejnych należą niskie koszty i jasne, przejrzyste zasady. Gdy zdecydujesz się na zakup Civic, kryptowaluta kosztować będzie dokładnie tyle, ile widzisz na stronie – jej cena zawiera już wszystkie opłaty! Dbamy również o bezpieczeństwo danych naszych użytkowników, które przetwarzamy z największą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. Jesteś ciekaw, co możesz zyskać dzięki platformie Bitladon? Utwórz swoje konto i przekonaj się o tym już dziś!

Utwórz konto osobiste lub biznesowe

Możesz swobodnie wybrać rodzaj konta, które utworzysz w Bitladon – to, czy wybierzesz konto osobiste czy biznesowe, zależy tylko od Ciebie! Konto utworzysz w zaledwie kilka chwil. Po jego utworzeniu będziesz mógł przeprowadzić szybki proces weryfikacji, dzięki któremu zniesiesz tygodniowy limit transakcji (do łącznej wartosci 100 euro) i będziesz mógł handlować walutami bez ograniczeń. Chcesz kupować i sprzedawać CVC? Kurs waluty wraz z wykresami ukazującymi wzrost oraz spadek jej wartości na przestrzeni ostatnich miesięcy, znajdziesz na naszej stronie. Jeśli korzystasz z iDeal, możesz zacząć kupić wybraną walutę niemal od razu! Na naszej platformie udostępniamy Civic (CVC), Ethereum oraz wiele innych walut. Możesz wykorzystać jedną walutę do zakupu innej – w ten sposób o połowę zredukujesz koszty transakcji! 

Masz pytania dotyczące Bitladon lub swojego konta?

Z przyjemnością odpowiadamy na nie w naszej sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami! Przygotowaliśmy dla Ciebie również instrukcje, które ułatwią ci drogę. A może chcesz skontaktować się z nami osobiście? Taka możliwość również istnieje – możesz zadać nam pytanie przez czas, w wiadomości e-mail lub dzwoniąc na naszą infolinię.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.