Menu Moje konto

Cindicator

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,01500695
-0.68%24H

Kupuj i sprzedawaj walutę Cindicator we właściwym czasie

Aby uzyskać najlepszą cenę waluty CND, należy zdawać sobie sprawę z dokładnej ceny waluty i rynkowych trendów. W prosty sposób poznasz je za pośrednictwem giełdy ktyptowalut Bitladon. Dzięki temu łatwiej Ci będzie ocenić, czy to odpowiedni moment na zakup i sprzedaż waluty Cindicator, Ethereum oraz innych walut. Z dostępnych na naszej stronie wykresów dowiesz się, jak zmieniał się Cindicator w ciągu ostatnich miesięcy oraz minionych 24 godzin. Wyświetlane ceny zawierają już koszty bezpiecznych transakcji, więc dostajesz to, co widzisz. Udostępniamy również opcję szybkiej wypłaty, abyś mógł szybko uzyskać dostęp do zarobionych pieniędzy. Gotów, aby kupić Cindicator? Kryptowaluta oraz wraz mnóstwem innych czeka na naszej stronie!

 

Wykres Cindicator

Łatwo i szybko kupuj walutę Cindicator (CND) w Bitladon.pl!

Cindicator to projekt, który ma ambicje stać się centralnym punktem podejmowania decyzji i zarządzania aktywami. Cindicator działa z analizami predykcyjnymi, algorytmami i wskaźnikami rynkowymi. Poprzez Hybrid Intelligence, która jest połączeniem ludzkiej i sztucznej inteligencji, Cindicator chce wspierać tradycyjne i kryptograficzne analizy rynku finansowego.

Zacznij od konta na Bitladon

Po utworzeniu konta osobistego lub firmowego, możesz poddać je szybkiej weryfikacji. Dzięki temu nie będzie obowiązywać Cię limit transakcji do łącznej, nieprzekraczalnej kwoty 100 € tygodniowo. W efekcie, będziesz mógł handlować kryptowalutami niemal bez żadnych ograniczeń! Gdy tylko dokonasz weryfikacji, będziesz mógł zasilić swoje konto za pomocą jednej z dostępnych metod płatności, np. iDeal. Wybrana przez Ciebie kwota euro pojawia się na koncie w ciągu kilku minut. Od tego momentu możesz będziesz mógł CND i innymi walutami. Wszystkie Twoje dane przetwarzać będziemy z należytą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. W cenę waluty widoczną na stronie są już wliczone wszystkie koszty transakcji. Nie czekaj więc – już dziś sprawdź, ile kosztuje CND. Kurs waluty oraz wszystkie najistotniejsze na jej temat informacje, znajdziesz na naszej stronie.

Czy masz jakieś pytania?

Chcesz kupić CND? Cena waluty wydaje Ci się atrakcyjna? Zapraszamy do skorzystania z giełdy Bitladon! Aby handel kryptowalutami i korzystanie z naszej platformy było jak najprostsze, przygotowaliśmy stronę FAQ oraz instrukcję. Jeśli wciąż będziesz mieć jakieś pytania, możesz skontaktować się z Bitladon w wiadomości e-mail, telefonicznie lub na czacie.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.