Menu Moje konto

Chromia

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,14982828
-0.14%24H

Kupuj waluty na bezpiecznej, prostej w obsłudze platformie Bitladon

Bitladon to polska giełda kryptowalut stworzona z myślą o wszystkich, którzy chcieliby w bezpieczny i prosty sposób handlować walutami. By z niej korzystać, nie musisz mieć doświadczenia i zaawansowanej wiedzy technicznej – zaprojektowana została w taki sposób, by nawet osoby początkujące mogły za jej pośrednictwem kupować i sprzedawać waluty.

Wykres Chromia

Zasil konto przez SEPA i kup wybraną walutę

Gdy utworzysz swoje konto prywatne bądź biznesowe w Bitladon, sprawdź, jaka jest aktualna cena CHR i podejmij decyzję o inwestycji. Jeżeli zechcesz kupić tę bądź inną walutę, zasil swoje konto za pomocą jednej z nowoczesnych metod płatności, np. SEPA lub SOFORT. Środki błyskawicznie pojawią się na Twoim koncie, a Ty będziesz mógł zakupić walutę. Chromia jest tylko jedną z ponad 200 dostępnych cyfrowych walut na naszej stronie – sam zdecydujesz, którą z nich wybierzesz. Do Ciebie należy również decyzja o sposobie jej przechowywania – możesz umieścić ją we własnym portfelu lub na naszych serwerach offline. 

Kup walutę w najlepszym momencie

Zastanawiasz się, czy to dobry moment na zakup waluty Litecoin, CHR? Cena wydaje się odpowiednia, ale wciąż masz wątpliwości? Oprócz aktualnego kursu warto również zerknąć na dostępny na stronie wykres, z którego dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości. Cena waluty, którą widzisz na stronie jest ceną ostateczną – zawiera już wszelkie koszty transakcji. Oznacza to, że dokładnie wiesz, co kupujesz i ile za to zapłacisz. Nie musisz jednak na bieżąco sprawdzać, ile kosztuje CHR – kurs możesz ustalić sam, konfigurując automatyczna transakcję. Wówczas kupisz walutę w cenie, którą uważasz za adekwatną. Zachęcamy Cię również do skorzystania z innej funkcjonalności. Mowa o funkcji “dowolna za dowolną”, a więc o wymianie jednej waluty na inną. W ten sposób będziesz w stanie zaoszczędzić aż połowę kosztów transakcji. Chromia, kryptowaluta , którą jesteś zainteresowany, będzie tańsza także wtedy, gdy zostaniesz naszym stałym klientem. Przyznamy Ci wówczas dodatkowy rabat. 

Odważ się zainwestować w swoją przyszłość

Inwestycja w handel kryptowalutami wymaga nie tylko odwagi, ale także wiedzy, dlatego – nim podejmiesz ostateczna decyzję – konicznie sprawdź nasz dział FAQ oraz przeczytaj instrukcje. Jeśli będziesz mieć jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycjii!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.