Menu Moje konto

Chiliz

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,00646
-8.50%24H

Kupuj i sprzedawaj Chiliz w Bitladon

Chcesz postawić pierwsze kroki w świecie handlu kryptowalutami? Świetnie trafiłeś! Bitladon to dobra giełda kryptowalut zarówno dla osób zaawansowanych, jak i dla początkujących, które nie mają ani doświadczenia, ani zaawansowanej wiedzy technicznej. Za pośrednictwem naszej giełdy kupisz nie tylko CHZ, ale także inne waluty – Chiliz jedną z ponad dwustu dostępnych w Bitladon! 

Wykres Chiliz

Własne konto na początek

By rozpocząć handel walutami w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto prywatne lub biznesowe. Tylko od Ciebie zależy, który wariant wybierzesz. Po utworzeniu konta, poddamy je krótkiej weryfikacji. W ten sposób dbamy o bezpieczeństwo naszych użytkowników. Swoje konto możesz połączyć z rachunkiem bankowym i błyskawicznie zasilić środkami za pomocą jednej z metod płatności, np. SEPA lub Sofort. Już po chwili będziesz mógł rozpocząć handel walutami i kupić CHZ Coin, Bitcoin

Sprawdź aktualny kurs CHZ

Nim podejmiesz decyzję o zakupie Chiliz CHZ, sprawdź jest jest aktualny kurs waluty. W każdej chwili możesz zrobić to na naszej stronie! Udostępnione na niej ceny waluty zawierają już wszystkie opłaty i są zawsze aktualne. Nie musisz obawiać się żadnych niespodzianek! Jeśli chcesz kupić Litecoin lub Chiliz, kurs oraz wykresy dostępne w Bitladon pomogą Ci podjąć decyzję o inwestycji. To z nich dowiesz się, jakie są tendencje i jak kształtowała się cena waluty na przestrzeni ostatnich miesięcy. Jeśli nie masz czasu, aby na bieżąco sprawdzać ceny, skonfiguruj automatyczną transakcję – walutę kupimy za Ciebie, w momencie, gdy osiągnie pożądaną cenę. 

Funkcje, dzięki którym zarobisz jeszcze więcej

W Bitladon stawiamy na przyjazne użytkownikom funkcjonalności. Oprócz możliwości skonfigurowania automatycznej transakcji, dajemy również możliwość wymiany waluty na inną, dowolną. W ten sposób nie tylko błyskawicznie zrealizujesz transakcję, ale też zaoszczędzisz połowę jej kosztów. Opłaty transakcyjne mogą być jeszcze niższe – wystarczy, że zostaniesz naszym stałym klientem. Zasada jest prosta – im więcej handlujesz, tym większy zyskujesz rabat! 

Zawsze gotowi, aby Ci pomóc

Jeśli chciałbyś wejść do świata handlu walutami, ale masz wątpliwości, przeczytaj nasze instrukcje i zajrzyj do działu FAQ, w którym odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. Zachęcamy również do kontaktu z naszymi ekspertami – jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc! Możesz skontaktować się z naszą infolinią, napisać do nas wiadomość e-mail lub porozmawiać z nami na czacie. Zapraszamy! 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.