Menu Moje konto

Chiliz

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,08952904
-7.20%24H

Kupuj i sprzedawaj Chiliz w Bitladon

Chcesz postawić pierwsze kroki w świecie handlu kryptowalutami? Świetnie trafiłeś! Bitladon to dobra giełda kryptowalut zarówno dla osób zaawansowanych, jak i dla początkujących, które nie mają ani doświadczenia, ani zaawansowanej wiedzy technicznej. Za pośrednictwem naszej giełdy kupisz nie tylko CHZ, ale także inne waluty – Chiliz jedną z ponad dwustu dostępnych w Bitladon! 

Wykres Chiliz

Własne konto na początek

By rozpocząć handel walutami w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto prywatne lub biznesowe. Tylko od Ciebie zależy, który wariant wybierzesz. Po utworzeniu konta, poddamy je krótkiej weryfikacji. W ten sposób dbamy o bezpieczeństwo naszych użytkowników. Swoje konto możesz połączyć z rachunkiem bankowym i błyskawicznie zasilić środkami za pomocą jednej z metod płatności, np. SEPA lub Sofort. Już po chwili będziesz mógł rozpocząć handel walutami i kupić CHZ Coin, Bitcoin

Sprawdź aktualny kurs CHZ

Nim podejmiesz decyzję o zakupie Chiliz CHZ, sprawdź jest jest aktualny kurs waluty. W każdej chwili możesz zrobić to na naszej stronie! Udostępnione na niej ceny waluty zawierają już wszystkie opłaty i są zawsze aktualne. Nie musisz obawiać się żadnych niespodzianek! Jeśli chcesz kupić Litecoin lub Chiliz, kurs oraz wykresy dostępne w Bitladon pomogą Ci podjąć decyzję o inwestycji. To z nich dowiesz się, jakie są tendencje i jak kształtowała się cena waluty na przestrzeni ostatnich miesięcy. Jeśli nie masz czasu, aby na bieżąco sprawdzać ceny, skonfiguruj automatyczną transakcję – walutę kupimy za Ciebie, w momencie, gdy osiągnie pożądaną cenę. 

Funkcje, dzięki którym zarobisz jeszcze więcej

W Bitladon stawiamy na przyjazne użytkownikom funkcjonalności. Oprócz możliwości skonfigurowania automatycznej transakcji, dajemy również możliwość wymiany waluty na inną, dowolną. W ten sposób nie tylko błyskawicznie zrealizujesz transakcję, ale też zaoszczędzisz połowę jej kosztów. Opłaty transakcyjne mogą być jeszcze niższe – wystarczy, że zostaniesz naszym stałym klientem. Zasada jest prosta – im więcej handlujesz, tym większy zyskujesz rabat! 

Zawsze gotowi, aby Ci pomóc

Jeśli chciałbyś wejść do świata handlu walutami, ale masz wątpliwości, przeczytaj nasze instrukcje i zajrzyj do działu FAQ, w którym odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. Zachęcamy również do kontaktu z naszymi ekspertami – jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc! Możesz skontaktować się z naszą infolinią, napisać do nas wiadomość e-mail lub porozmawiać z nami na czacie. Zapraszamy! 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.