Menu Moje konto

ChainLink

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 2,01346
7.27%24H

ChainLink kup za euro

W Bitladon możesz kupić walutę ChainLink (LINK) za euro. Dzięki iDeal oraz Bancontact, płątności są nie tylko łatwe, ale także bezpieczne. Nasza platforma jest czynna 24 godziny na dobę, co oznacza, że w dowolnym momencie możesz kupować i sprzedawać waluty, m.in. walutę ChainLink. Zarejestruj swoje konto i zacznij już dziś!

Wykres ChainLink

Kupuj bezpiecznie z Bitladon

Bezpieczeństwo przede wszystkim – to najważniejsza z naszych zasad. Właśnie dlatego, gdy kupujesz i sprzedajesz ChainLink na giełdzie Bitladon, nie musisz obawiać się o swoje środki. Stosujemy certyfikat SSL, a wszystkie dane są szyfrowane i przechowywane na serwerach offline. Możesz również przechowywać waluty w swoim portfelu. Nie wiesz, jak dodać do niego ChainLink? Portfel jest prosty w obsłudze i po przeczytaniu instrukcji, z pewnością sobie z tym poradzisz! Korzystając z platformy Bitladon, możesz zmniejszyć koszty transakcji o 1,75%-2%. W jaki sposób? Odpowiedź jest prosta – często dokonując za jej pośrednictwem transakcji! Zaoszczędzone w ten sposób środki będziesz mógł przeznaczyć na zakup Chain Link i innych walut. Chcesz kupować waluty w najlepszej cenie? Zobacz wykres ChainLink na naszej stronie i sprawdź, czy to odpowiedni moment na zkaup waluty.

Utwórz konto osobiste lub biznesowe

Chcesz zacząć handlować Chainlink? Cena zawsze jest dostępna na naszej platformie – sprawdź i załóż konto. Możesz wybrać rodzaj tworzonego konta i częstotliwość wymiany walut. Bitladon jest prosty w obsłudze i świetnie nadaje się zarówno dla początkujących traderów kryptowalut, jak i dla doświadczonych ekspertów. Po utworzeniu konta, które zostało zweryfikowane, masz możliwość wpłaty ponad 100,00 € tygodniowo. Weryfikacja odbywa się w mgnieniu oka, a jeśli dokonasz wpłaty za pośrednictwem iDeal, możesz rozpocząć handel w ciągu kilku minut.

Masz pytania dotyczące konta lub Bitcoin?

Masz jakiekolwiek pytania? Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy po to, by umożliwić Ci łatwe wejście w świat handlu kryptowalutami. Możesz napisać do nas wiadomość e-mail na adres [email protected], lub skontaktować się z nami pod numerem telefonu +31 (0) 85 007 6000 bądź za pośrednictwem czatu. Możesz również zajrzeć na naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.