Menu Moje konto

Celsius

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 4,42830999
-0.10%24H

Kupuj i sprzedawaj tokeny Celsius - bezpiecznie, łatwo i szybko 

Na platformie Bitladon możesz kupować, sprzedawać i przechowywać tokeny Celsius crypto w portfelu Celsius. Kiedy otwierasz u nas konto, dostajesz swój własny portfel na każdą walutę, którą możesz u nas handlować. Tokeny CEL możesz kupować poprzez łatwą metodę płatności, taką jak iDEAL lub Bancontact. Stworzenie konta zajmuje tylko kilka minut i od razu możesz handlować tokenami Celsius.

Wykres Celsius

Czym jest Celsius (CEL)?

Celsius (CEL) to cyfrowa platforma, służąca cyfrowej bankowości i innym usługom finansowym. Dedykowana jest właścicielom kryptowalut i oferuje kompleksowe rozwiązania. Celsius crypto pojawiła się w czerwcu 2018 roku. Oryginalną walutą na platformie Celsius jest CEL. Token CEL odpowiada za różnorodne działania wewnątrz platformy, między innymi zwiększa wypłaty użytkowników, jeżeli jest używany jako waluta płatności. W Bitladon (gdzie widoczna jest cena CEL) możesz kupować  i sprzedawać CEL za pomocą iDEAL oraz innych metod płatności.

Co czyni Celsius wyjątkową platformą?

Platforma Celsius jednocześnie służy jako portfel (dzięki funkcji CelPay) oraz posiada swoje własne tokeny CEL, które mogą być między innymi używane przez użytkowników do zwiększania wysokości wypłat. Celsius obniża marże zysku przy wypłacie odsetek, mimo wszystko zwracając użytkownikom 80% kosztów. Platforma oferuje również pożyczki podmiotom instytucjonalnym takim, jak fundusze hedgingowe. Możesz na niej sprawdzić CEL wykres. 

Czym jest token CEL?

Oryginalny token w sieci Celsius to CEL. Token CEL odpowiada za szereg funkcji związanych z użytkowaniem i może być sprzedawany poza platformą, a zatem możesz kupić tokeny Celsius od Bitladon. CEL posiada maksymalny zapas tokenów CEL w liczbie 695,658,161, z czego 76% jest w obiegu, zaś 24% jest zablokowana zgodnie z harmonogramem zapisanym w technicznej literaturze projektu. CEL narodził się z ICO w maju 2018 i funkcjonuje jako ERC20 token w sieci Ethereum. U nas znajdziesz dokładny CEL kurs.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.