Menu Moje konto

Celer Network

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,00151
8.70%24H

Chcesz kupić walutę Celr? Utwórz konto w Bitladon

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób najkorzystniej kupować oraz sprzedawać Celr Coin, Ethereum, Bitladon to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Nasza platforma zaprojektowana została w taki sposób, aby każdy, nawet osoby początkujące, bez trudu mogły rozpocząć handel walutami. U nas nie musisz obawiać o bezpieczeństwo swoich danych oraz przeprowadzonych transakcji – wraz z zapewnieniem najwyższej jakości obsługi, to nasz absolutny priorytet!

Wykres Celer Network

Zapłać za pomocą SEPA lub Sofort i błyskawicznie zrealizuj transakcję

By zacząć handlować walutami w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto. Zrobisz to w zaledwie kilku prostych krokach! Już po chwili będziesz mógł poddać konto weryfikacji, dzięki której przestanie obowiązywać Cię tygodniowy limit transakcji. Odtąd niemal bez żadnych ograniczeń będziesz mógł kupować i sprzedawać Celer Network, Bitcoin! Jak zapłacić za wybraną walutę? Najprościej za pomocą jednej z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal lub Bancontact. Dzięki jej wykorzystaniu, środki błyskawicznie zostaną zaksięgowane na Twoim koncie, a Ty będziesz mógł kupić bądź sprzedać walutę.

Celer Network (CELR) – co musisz na temat tej waluty wiedzieć?

CELR (BTC) to skalowalna platforma, która umożliwia szybkie, łatwe i bezpieczne transakcje. Misją twórców waluty jest upowszechnienie adopcji technologii blockchain. Ma być ono możliwe poprzez zastosowanie rozwiązań opartych na technologii skalowalności warstwy 2. Walutę CELR w każdej chwili możesz kupić w Bitladon, w najlepszej, rynkowej cenie. W dowolnym momencie możesz również sprawdzić, jaki jest aktualny kurs CELR, Litecoin. Jeżeli obecna cena wydaje Ci się niekorzystna lub nie masz czasu na bieżące monitorowanie kursu, w Bitladon możesz skonfigurować automatyczną transakcję. Wówczas waluta zostanie zakupiona bez Twojego udziału, w ustalonej przez Ciebie cenie. Jeśli zostaniesz naszym stałym klientem, zyskasz korzystny rabat. W Bitladon zawsze wiesz, ile w danym momencie będziesz musiał zapłacić za zakup waluty – jej cena zawiera już wszelkie opłaty! 

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami!

Jeśli w świecie handlu walutami stawiasz swe pierwsze kroki, możesz mieć wiele pytań i wątpliwości. Odpowiedzi na większość z nich znajdziesz w naszej sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. Z pomocą przyjdą Ci również czytelne instrukcje. Jeśli jednak nie znajdziesz w nich poszukiwanych informacji, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach pracy!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.