Menu Moje konto

Celer Network

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,01754912
-10.19%24H

Chcesz kupić walutę Celr? Utwórz konto w Bitladon

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób najkorzystniej kupować oraz sprzedawać Celr Coin, Ethereum, Bitladon to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Nasza platforma zaprojektowana została w taki sposób, aby każdy, nawet osoby początkujące, bez trudu mogły rozpocząć handel walutami. U nas nie musisz obawiać o bezpieczeństwo swoich danych oraz przeprowadzonych transakcji – wraz z zapewnieniem najwyższej jakości obsługi, to nasz absolutny priorytet!

Wykres Celer Network

Zapłać za pomocą SEPA lub Sofort i błyskawicznie zrealizuj transakcję

By zacząć handlować walutami w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto. Zrobisz to w zaledwie kilku prostych krokach! Już po chwili będziesz mógł poddać konto weryfikacji, dzięki której przestanie obowiązywać Cię tygodniowy limit transakcji. Odtąd niemal bez żadnych ograniczeń będziesz mógł kupować i sprzedawać Celer Network, Bitcoin! Jak zapłacić za wybraną walutę? Najprościej za pomocą jednej z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal lub Bancontact. Dzięki jej wykorzystaniu, środki błyskawicznie zostaną zaksięgowane na Twoim koncie, a Ty będziesz mógł kupić bądź sprzedać walutę.

Celer Network (CELR) – co musisz na temat tej waluty wiedzieć?

CELR (BTC) to skalowalna platforma, która umożliwia szybkie, łatwe i bezpieczne transakcje. Misją twórców waluty jest upowszechnienie adopcji technologii blockchain. Ma być ono możliwe poprzez zastosowanie rozwiązań opartych na technologii skalowalności warstwy 2. Walutę CELR w każdej chwili możesz kupić w Bitladon, w najlepszej, rynkowej cenie. W dowolnym momencie możesz również sprawdzić, jaki jest aktualny kurs CELR, Litecoin. Jeżeli obecna cena wydaje Ci się niekorzystna lub nie masz czasu na bieżące monitorowanie kursu, w Bitladon możesz skonfigurować automatyczną transakcję. Wówczas waluta zostanie zakupiona bez Twojego udziału, w ustalonej przez Ciebie cenie. Jeśli zostaniesz naszym stałym klientem, zyskasz korzystny rabat. W Bitladon zawsze wiesz, ile w danym momencie będziesz musiał zapłacić za zakup waluty – jej cena zawiera już wszelkie opłaty! 

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami!

Jeśli w świecie handlu walutami stawiasz swe pierwsze kroki, możesz mieć wiele pytań i wątpliwości. Odpowiedzi na większość z nich znajdziesz w naszej sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. Z pomocą przyjdą Ci również czytelne instrukcje. Jeśli jednak nie znajdziesz w nich poszukiwanych informacji, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach pracy!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.