Menu Moje konto

Cardano

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,33543376
-7.79%24H

Kup Cardano w najlepszej cenie

Kryptowalutę cardano teraz możesz kupić lub sprzedać na polskiej giełdzie. W Bitladon nie musisz zastanawiać się, czy Cardano (ADA) lub inne kryptowaluty dostępne są w uczciwych cenach – tak jest zawsze! Nasza platforma jest dostępna dla każdego, kto chce kupować lub sprzedawać walutę cardano oraz inne waluty łatwo i bezpiecznie. Utwórz konto już dziś i sam się o tym przekonaj!

Wykres Cardano

Sprawdź aktualną cenę rynkową Cardano na naszej platformie

Chcesz nabyć walutę Cardano i zastanawiasz się, czy w tej chwili kupisz ją w dobrej cenie? Dzięki Bitladon pozbędziesz się wszelkich wątpliwości! Zapraszamy do korzystania z przejrzystej platformy, na której znajdziesz kursy walut, m.in. Cardano. Kursy aktualizowane są na bieżąco! Na platformie znajdziesz ceny i bieżące informacje na temat wahań walut takich, jak waluta Cardano wymieniana jako ADA. Dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć, czy w danym momencie zakup waluty się opłaca. Podane na stronie wartości zawierają koszt opłat, więc – mówiąc krótko – dostajesz to, co widzisz.

Zarejestruj się, aby z łatwością kupować i sprzedawać waluty

Do kupowania i sprzedawania waluty Cardano oraz innych walut cyfrowych polecamy platformę Bitladon. Nigdzie nie znajdziesz prostszego w obsłudze seriwsu do handlu kryptowalutami! Aby zacząć, wystarczy założyć konto i przelać na nie środki. Będziesz musiał przejść szybki proces weryfikacji swojej tożsamości. Zapewniamy, że wszystkie przekazywane nam dane będą przetwarzane z wielką starannością, zgodnie z wytycznymi RODO. Gdy to zrobisz, będziesz mó©ł bezpiecznie i szybko kupować oraz sprzedawać walutę Cardano i inne. Kiedy decydujesz się na sprzedaż, zapewnimy ci szybką wypłatę, abyś mógł jak najprędzej cieszyć się z uzyskanych profitów. Co więcej, im więcej kupujesz i sprzedajesz na naszej platformie, tym lepszą dostajesz cenę. Udostępniamy również świetny program polecający, w którym otrzymujesz środki za polecenie znajomego lub członka rodziny. Zacznij więc polecać nas już teraz, aby jak najszybciej cieszyć się korzyściami!

Jesteśmy tutaj, aby ci pomóc

Jeśli masz pytania lub napotkasz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami – jesteśmy tutaj po to, aby Ci pomóc. Możesz sprawdzić nasze FAQ lub przeczytać instrukcje. Nasze biuro pomocy jest dostępne każdego dnia tygodnia i zapewnia użytkownikom szybką pomoc. Jeśli wyślesz nam wiadomość e-mail, odpowiemy na nią w ciągu godziny. Możesz również skontaktować się z nami za pośrednictwem czatu lub pod numerem +31 (0) 85 007 4844.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.