Menu Moje konto

Bytecoin

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,00029
3.57%24H

Bytecoin w najlepszej cenie

Chcesz poznać aktualny kurs Bytecoin (BCN) oraz innych kryptowalut? Skorzystaj z giełdy kryptowalut Bitladon! Nasza platforma pozwala każdemu nie tylko sprawdzić, jaka jest aktualna cena Bytecoin, ale też szybko i łatwo rozpocząć handel kryptowalutami. Z jej obsługą poradzą sobie zarówno osoby początkujące, jak i doświadczeni eksperci. Nasze usługi dedykowane są klientom indywidualnym oraz biznesowym. Dowiedz się, jak działa Bitladon i postaw pierwsze kroki w świecie handlu kryptowalutami!

Wykres Bytecoin

Sprawdź aktualny kurs Bytecoin na naszej platformie

Bytecoin, nie mylić z Bitcoin, jest jedną z kryptowalut, którą kupisz i sprzedaż za pośrednictwem giełdy Bitladon. Niezależnie od tego, czy kupujesz Bytecoin, BitShares czy Dogecoin, zawsze możesz liczyć na uczciwą, rynkową cenę. Ponadto masz pewność, jaka będzie ostateczna cena Bytecoin – to właśnie one jest podana na stronie! Zawiera już wszystkie opłaty, więc nie musisz obawiać się, że podczas finalizacji transakcji cena niespodziewanie wzrośnie. Na naszej stronie znajdziesz kursy również innych walut, nie tylko Bytecoin. Kurs, który widzisz, jest zawsze aktualny. 

Kupuj i sprzedawaj Bytecoin w dobrej cenie

W Bitladon kupno i sprzedaż Bytecoins są proste! Po utworzeniu konta wystarczy wpłacić na nie środki – już po chwili możesz rozpocząć handel kryptowalutą BCN i innymi kryptowalutami. Z obsługą naszej platformy poradzą sobie tylko zaawansowani użytkownicy, ale także osoby początkujące, które nie posiadają wiedzy technicznej. Jeśli będziesz mieć pytania lub wątpliwości, nasz dział pomocy technicznej chętnie je rozwieje i udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji . Ze względów bezpieczeństwa Twoje konto będzie musiało zostać przez nas zweryfikowane zgodnie z procesem KYC. Potrwa to jednak zaledwie chwilę, po której będziesz mógł kupować i sprzedawać waluty w Bitladon.

Zarejestruj się teraz

Chcesz kupić Bytecoin w atrakcyjnej cenie? Nie musisz czekać, po prostu zarejestruj swoje konto i zacznij. Rejestracja to tylko kilka kliknięć! Gdy jej dokonasz, będziesz mógł użyć jednej z kilku metod płatności, aby zasilić swoje konto. Wszystkie informacje, które nam przekazujesz, będą przetwarzane i przechowywane zgodnie z wytycznymi RODO. Aby zwiększyć bezpieczeństwo, zachęcamy Cię do stosowania uwierzytelniania dwuetapowego. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami przez czat, telefon +31 (0) 85 007 4844 lub wyślij wiadomość e-mail. Gwarantujemy szybkie odpowiedzi.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

  • Czym jest Bitladon?
  • Dlaczego powinienem wybrać Bitladon?
  • Czy istnieje limit sprzedaży i zakupu monet?
  • Jaka jest różnica między „wysyłaniem” a „wpłatą”
  • Czy macie wystarczająco dużo monet w magazynie?
Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Bancontact
Koszty: € 1,00 + 1.1%
SEPA
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Giropay
Koszty: € 1,00 + 2%
Sofort
Koszty: € 1,00 + 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.