Menu Moje konto

Bread

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,03299293
-1.42%24H

Kupno i sprzedaż Bread we właściwym czasie

Aby zainwestować w Bread (BRD) lub inne waluty, musisz znać ich aktualną cenę. Powinieneś również wiedzieć, jak ta cena ewoluowała w czasie – dzięki temu będziesz w stanie przewidzieć przyszłe wahania i świadomie zdecydować o kupnie. By uzyskać te informacje, załóż swoje konto w Bitladon. Nasza strona z walutami umożliwia śledzenie nie tylko aktualnych, ale również wcześniejszych kursów, m.in. waluty Bread (BRD). Cena jest na bieżąco aktualizowana.

Wykres Bread

Prosta alternatywa dla Bitcoin

BRD uważa się za prostą alternatywę dla Bitcoin, Eter i innych walut cyfrowych. Misją firmy jest „uczynienie świata kryptowalut dostępnym dla wszystkich” poprzez ułatwienie konsumentom zakupu walut przy użyciu różnych metod. BRD opisuje swoje aplikacje na iPhone'a i Androida jako „w pełni zdecentralizowane portfele”, które łączą się bezpośrednio z blockchainem.

Bezpieczne utworzenie konta jest łatwe

W Bitladon nie musisz martwić się o bezpieczeństwo, kupując lub sprzedając monety, takie jak BRD. Kryptowaluta naturalnie wykorzystuje technologię blockchain. Podejmujemy jednak dodatkowe kroki, aby zapewnić bezpieczne przechowywanie wszystkich transakcji oraz danych. Przykład? Przed kupnem bądź sprzedażą waluty Bread, należy zarejestrować swoje konto. W prosty sposób zasilisz je środkami, sprawdzisz kurs BRD, Ethereum i będziesz mógł dokonać pierwszej transakcji. Nie czekaj – zacznij handel walutami już dziś! 

Czy obowiązuje mnie limit transakcji?

Bez szczegółowej weryfikacji jesteśmy prawnie zobowiązani do ustalenia limitu transakcji do maksymalnie 100 euro tygodniowo. Możesz jednak podnieść swój limit do 100 000 EUR tygodniowo, poprzez proces KYC w celu weryfikacji Twojej tożsamości. Wszystkie dane osobowe, które wprowadzasz podczas tworzenia konta, są przetwarzane zgodnie z wytycznymi AVG w celu zapewnienia Ci bezpieczeństwa. Oferujemy nie tylko dobrą cenę BRD oraz innych walut, ale także dobrą obsługę i bezpieczeństwo.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli tak, zerknij na naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami i przeczytaj instrukcje. Jeżeli wciąż nie będziesz mógł znaleźć rozwiązania, skontaktuj się z nami pod numerem +31 (0)85 007 484 lub [email protected]. Staramy się jak najszybciej odpowiadać na każde pytanie! 


 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.