Menu Moje konto

Bluzelle

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,10888612
26.10%24H

Kup walutę Bluzelle w Bitladon

Bitladon to platform, która oprócz przejrzystego przeglądu aktualnych cen, oferuje również możliwość kupna i sprzedaż Bluzelle Coin, Litecoin oraz innych walut. Nasza platforma zaprojektowana została w taki sposób, by była jak najprostsza w obsłudze, odpowiednia zarówno dla początkujących traderów, jak i dla doświadczonych, zaawansowanych osób. Każdy ma możliwość spróbować swych sił w handlu kryptowalutami!

Wykres Bluzelle

Jaką walutą jest Bluzelle?

Bluzelle to platforma umożliwiająca przechowywanie zdecentralizowanych aplikacji. Jest usługą typu open source i umożliwia użytkownikom skrócenie czasu i kosztów przechowywania danych, umożliwiając na przykład tworzenie aplikacji bez użycia serwera. Docelowymi odbiorcami Bluzelle są programiści DApp, którzy docenią wartość sieci Bluzelle oraz wydajność platformy. 

Utwórz konto już dziś i zacznij handlować

Jeśli dzisiaj utwórz swoje konto firmowe lub osobiste w Bitladon, by móc rozpocząć handel  (BLZ) Bluzelle, Tether oraz innymi walutami. Użytkownikom naszej platformy udostępniamy funkcję “dowolna za dowolną”. Oznacza to, że jedną kryptowalutę możesz wykorzystać do zakupu innej, tym samym oszczędzając połowę kosztów transakcji. Po zweryfikowaniu konta możesz zasilić swój portfel euro za pomocą dostępnych metod płatności, np. iDeal. Już po chwili będziesz gotowy, by kupić BLZ. Kryptowaluta jest dostępna w zapasie, więc nie obawiaj się – z pewnością jej dla Ciebie nie zabraknie! Nim zdecydujesz o zakupie, koniecznie sprawdź, ile aktualnie kosztuje Bluzelle. Kurs w każdej chwili możesz zweryfikować na naszej stronie. Osoby, które w Bitladon często dokonują transakcji na naszej platformie, mogą liczyć na dodatkowe zniżki. A co zrobić, by wypłacić swoje środki? Wystarczy, że złożysz taką dyspozycję! Wówczas natychmiast przekierujemy je na wskazany rachunek.

Zadaj nam pytanie!

Wszelkie dane, które podasz w czasie weryfikacji konta, przetwarzać będzie zgodnie z wytycznymi AVG. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, możesz się z nami skontaktować – nasi eksperci z działu pomocy technicznej są do Twojej dyspozycji! Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, wysyłając nam wiadomość e-mail lub rozpoczynając rozmowę na czacie. Przygotowaliśmy również stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami i obszerną instrukcję obsługi. Korzystając z nich, uzyskasz wiele cennych informacji!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.