Menu Moje konto

Blox

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,01368611
-3.76%24H

Kupuj waluty na bezpiecznej platformie Bitladon

Chcesz rozpocząć handel walutami cyfrowymi, ale obawiasz się o bezpieczeństwo transakcji? W Bitladon możesz porzucić wszelkie obawy! Nasza platforma zaprojektowana została w taki sposób, aby transakcje realizowane były w sposób całkowicie bezpieczny, a jednocześnie, byś mógł wykonywać je szybko i sprawnie. Co więcej, by skorzystać z naszej platformy nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy czy doświadczenia – dzięki giełdzie handlu walutami Bitladon, bez trudu kupisz i sprzedaż walutę!

Wykres Blox

Utwórz swoje konto, by kupować i sprzedawać CDT

Chcesz kupić CDT? Kryptowaluta jest tylko jedną z ponad 200 dostępnych cyfrowych walut na naszej stronie, więc koniecznie sprawdź pozostałe opcje. Gdy podejmiesz decyzję, utwórz swoje konto w Bitladon. Możesz utworzyć konto prywatne bądź biznesowe – decyzja należy do Ciebie! Ty zadecydujesz również o tym, gdzie przechowywać będziesz Blox raz inne zakupione waluty – czy we własnym portfelu czy na naszych serwerach offline. Aby zasilić swój portfel Blox, musisz wpłacić na swoje konto środki. Możesz zrobić to za pomocą jednej z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal. Po utworzeniu konta przeprowadzimy Cię przez krótki proces jego weryfikacji. Dzięki niej nie będzie obowiązywał Cię tygodniowy limit transakcji. 

Sprawdź aktualny kurs CDT nim podejmiesz decyzję o inwestycji

Nim zdecydujesz u kupnie waluty, koniecznie sprawdź, jaki jest aktualny kurs CDT, BTC. W każdej chwili możesz zrobić na stronie Bitladon! Znajdziesz na niej również wykres, z którego dowiesz się, jakie były ceny waluty w przeszłości. Kryptowaluta Blox oraz inne dostępne na stronie kosztuje dokładnie tyle, ile widzisz – podane ceny są cenami ostatecznymi, zawierają wszelkie koszty transakcji. Jeśli chcesz, aby te były jeszcze niższe, zostań naszym stałym klientem – będziesz mógł wówczas kupować waluty taniej. Inną możliwością zaoszczędzenia środków jest skorzystanie z funkcji “dowolna za dowolną”, więc z wymiany jednej waluty na inną. Możliwość ta pozwala zaoszczędzić nawet połowę kosztów transakcji! 

Masz pytanie? Zadaj je ekspertom!

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skorzystaj ze wsparcia naszego działu pomocy technicznej. Nim to zrobisz, zachęcamy Cię do lektury naszych instrukcji oraz odwiedzenia sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. Jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi, zadaj na dzwoniąc na naszą infolinię, kontaktując się z nami na czasie lub wysyłając nam wiadomość e-mail.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.