Menu Moje konto

BlackCoin

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,08281
34.54%24H

Rozpocznij bezpieczny handel walutami w Bitladon

Chcesz handlować walutami, ale obawiasz się o bezpieczeństwo swoich środków? W Bitladon możesz porzucić obawy! Zapewnienie bezpieczeństwa transakcji oraz zgromadzonych w Twoim portfelu środków, to nasz priorytet. Dużą wagę przykładamy również do prostoty obsługi i poruszania się po naszej platformie. Chcemy, by handel kryptowalutami był dostępny dla każdego – nie tylko dla zaawansowanych traderów, ale także dla osób początkujących. Korzystając z naszej giełdy możesz kupić BlackCoin, BTC oraz ponad 200 innych cyfrowych walut – sam decydujesz, w którą zainwestować.

Wykres BlackCoin

BlackCoin – co powinieneś wiedzieć?

BlackCoin to system typu open source stworzony przez rosyjskiego programistę, będący systemem płatności elektronicznych per-to-peer. Używa tej samej waluty kryptograficznej, która uznawana jest alternatywną walutę cyfrową. Podobnie jak Bitcoin, BlackCoin wykorzystuje otwarty i zdecentralizowany dziennik transakcji. Co istotne, liczba transakcji z BlackCoin jest znacznie wyższa niż w przypadku innych walut cyfrowych. 

Sprawdź kurs waluty i zainwestuj w najlepszym momencie

Każdy z nas, kupując waluty, chce zarabiać na nich jak najwięcej. Ważne jest zatem, aby kupić walutę w odpowiednim momencie. Jak go wybrać? Przede wszystkim sprawdź, ile aktualnie kosztuje Litecoin, BlackCoin. Kurs w każdej chwili możesz sprawdzić na naszej stronie. To jednak nie wszystko – oprócz niego znajdziesz na niej wykres, z którego dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości. Obawiasz się dodatkowych kosztów podczas zakupu BlackCoin? Cena, którą widzisz na stronie zawiera już wszelkie opłaty! Nie musisz więc obawiać się żadnych niespodzianek. Jeśli chcesz, by koszty te były niższe, zostań naszym stałym klientem – wówczas zyskasz dodatkowy, korzystny rabat. Możesz również skorzystać z naszej funkcji “dowolna za dowolną”. Polega ona na wymianie jednej waluty na inną i pozwala zaoszczędzić połowę kosztów transakcji. 

Utwórz swoje konto, zasil je środkami i zacznij już dziś

Jesteś gotów, aby zasilić BlackCoin portfel? Jeśli tak, utwórz swoje konto i już dziś rozpocznij handel walutami w Bitladon. Jedyne, czego potrzebujesz, to konto użytkownika. Sam decydujesz, czy wybierzesz konto prywatne czy biznesowe. Dzięki nowoczesnym metodom płatności błyskawicznie zasilisz je euro i będziesz mógł rozpocząć handel. Jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej – z przyjemnością Ci pomożemy! Zachęcamy Cię również do lektury instrukcji oraz odwiedzenia sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. Znajdziesz tam wiele cennych informacji i wskazówek!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.