Menu Moje konto

BitTorrent

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,00000058
-1.69%24H

Postaw pierwsze kroki w świecie handlu kryptowalutami z giełdą Bitladon

Nie musisz posiadać zaawansowanych umiejętności technicznych oraz doświadczenia, aby zacząć handlować kryptowalutami. Jedynym, czego potrzebujesz, jest Twoje konto użytkownika w Bitladon! Nasza platforma zaprojektowana została w taki sposób, aby każdy mógł kupować oraz sprzedawać BTT i inne kryptowaluty. Bezpieczeństwo, jasne, przejrzyste zasady i szybkość realizacji transakcji, to tylko niektóre z powodów, dla których powinieneś zainwestować w BittTorrent, XRP lub inną walutę na naszej platformie! 

Wykres BitTorrent

Czym jest BittTorrent

BitTorrent (BTT) to cyfrowy token kryptowaluty, który wydany został na platformie TRON. Token ten używany jest do wymiany plików p2p BitTorrent, a opiera się na technologii blockchain. Jest realizacją części planów z tzw. Projektu Atlas i służyć ma do integracji sieci BitTorrent z blockchainem TRON. Zamiarem jego twórców jest, aby łączyć z twórców treści  z odbiorcami i sprawiać, by dzielenie się plikami w sieci było opłacalne, a transakcje mogły być dokonywane właśnie za pomocą BTT. 

Kupuj i sprzedawaj BitTorrent w najlepszej cenie

Chcesz kupować i sprzedawać walutę w najlepszej cenie? Bitladon to odpowiednie miejsce dla Ciebie! Na naszej platformie w każdej chwili możesz sprawdzić, ile kosztuje BTT – kurs jest zawsze aktualny, i – co istotne – zawiera już wszystkie opłaty! Oznacza to, że kupujesz dokładnie to, co widzisz i nie obawiasz się przykrych niespodzianek. Aby dokonać najlepszej inwestycji, możesz przeanalizować dostępne na stronie wykresy i analizy lub skonfigurować automatyczną transakcję. Wówczas waluta kupiona bądź sprzedawana zostanie w momencie, gdy osiągnie pożądaną wartość. Nie masz czasu, aby na bieżąco monitorować kursy walut? Z Bitladon nie musisz tego robić – my zrobimy wszystko za Ciebie!

Bezpieczeństwo i prostota to nasze priorytety

W Bitladon swoje konto może założyć każdy – wystarczy tylko kilka chwil, by móc kupować oraz sprzedawać BittTorrent! Kryptowaluta przechowywana jest w bezpiecznych portfelach offline lub w Twoim prywatnym portfelu – sam o tym decydujesz! Po utworzeniu konta zweryfikujemy je, dzięki czemu będziesz mógł handlować walutami bez ograniczeń. Twoje dane przetwarzać będziemy z najwyższą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, koniecznie zajrzyj do naszej sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz przeczytaj dostępne na stronie instrukcje. Zachęcamy Cię również do kontaktu telefonicznego bądź wysyłania wiadomości e-mail. Możesz również napisać do nas na czacie. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji i odpowiedzą tak szybko, jak tylko to możliwe!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.