Menu Moje konto

BitShares

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,00744217
-10.87%24H

Kupujesz i sprzedajesz bitshares w iDeal? Zacznij od Bitladon!

Przejrzysta i bezpieczna polska giełda kryptowalut Bitladon powstała po to, by umożliwić Wam łatwy i szybki handel BitShares (BTS) oraz innymi walutami. Za pośrednictwem platformy handlować walutami może każdy – zarówno początkujący, jak i osoby z doświadczeniem. By świadomie podjąć decyzje o inwestycji w walutę BItShares lub inną, polecamy sprawdzanie kursów walut na naszej stronie. Kursy aktualizujemy na bieżąco! Co więcej, w podanej w Bitladon cenie zawarte są już wszystkie opłaty – nie musisz więc obawiać jakichkolwiek niespodzianek. Chcesz wiedzieć, ile kosztuje BitShares? Kurs i ostateczna wartość waluty podane zawsze podane są na naszej stronie! 

Wykres BitShares

Co to są BitShares?

BitShares, kryptowaluta, która w ostatnim czasie zyskała sporą popularność, to kompletny system i platforma, składająca się z różnych warstw, w których firmy, deweloperzy oraz inwestorzy i inni interesariusze mogą nawiązać współpracę. BItShares można porównać z Bitcoin, z pominięciem problemów związanych z technologią blockchain. Technologią BitShares jest całkowicie zdecentralizowana i jest oprogramowaniem open source.

Utworzenie konta to początek inwestycji w przyszłość

By rozpocząć handel cyfrowymi walutami, należy utworzyć swojego konto prywatne bądź biznesowe. Czynność ta jest prosta i zajmie Wam zaledwie chwilę! Równie sprawnie przebiegnie weryfikacja danych. Już po chwili możesz zasilić swój portfel BTS walutą. Jeśli zrobisz to pośrednictwem iDeal, środki błyskawicznie pojawią się na Twoim koncie. Dane osobowe przetwarzamy zgodnie z wytycznymi AVG, zatem nie musisz obawiać się o ich bezpieczeństwo. W każdej chwili możesz również zdecydować się na wypłatę środków –  wystarczy, że zlecisz taką dyspozycję. Bitladon to doskonały sposób na wejście w świat handlu kryptowalutami – skorzystaj z niego już dziś i zacznij inwestować w swoją przyszłość! 

Pytania

Aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi, przygotowaliśmy stronę FAQ oraz instrukcję obsługi. Jeśli nie znajdziesz w nich informacji, których szukasz skontaktuj się z działem pomocy technicznej Bitladon przez telefon, pocztę lub czat. Chcemy, aby handel kryptowalutami był łatwy i dostępny dla wszystkich!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.