Menu Moje konto

Bitcoin Gold

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 29,3220153
2.04%24H

Kupuje Bitcoin Gold za euro i płać ekspresowo przez iDeal

Chcesz kupić walutę Bitcoin Gold (BTG)? Skorzystaj z giełdy Bitladon! Oczywiście najpierw sprawdź, jaki jest aktualny kurs waluty BTG. Kurs ten, zawsze aktualny, znajdziesz na naszej stronie. Oferujemy Ci przejrzystą, bezpieczną i prostą w obsłudze platformę Bitladon. Dzięki niej na bieżąco będziesz mógł kontrolować cenę Bitcoin Gold i kupić ją bądź sprzedać właściwym czasie. Jeśli chcesz zawsze dokonywać korzystnych transakcji zakupu waluty Bticoin Gold, możesz ustawić zlecenie stop-loss oraz zlecenie zakupu. Dzięki temu nie musisz stale onitorować kursu BTG – my zrobimy to za Ciebie!

Wykres Bitcoin Gold

Co to jest Bitcoin Gold?

Bitcoin Gold to prawdziwy hard fork od Bitcoina, który na giełdzie pojawił się w 2017 roku. Stanowi odpowiedź na inicjatywy chińskich górników Bitcoin. Celem Bitcoin Gold jest zdecentralizowanie wydobywania Bitcoinów. By to osiągnąć, należy umożliwiając każdemu komputerowi wydobywanie bitcoinów.

Utwórz konto na platfformie Bitladon – to proste!

Chcesz wejść do świata handlu kryptowalutami? Załóż konto osobiste lub biznesowe na giełdzie Bitladon. Po szybkiej weryfikacji danych możesz wybrać kwotę euro, którą zasilisz swoje konto. Jeśli zrobisz to z iDeal, kwota już po chwili zostanie zaksięgowana, a Ty będziesz mógł kupować i sprzedawać waluty, m.in. Bitcoin Gold. Portfel na naszej platformie w każdej chwili możesz zasilić środkami – wystarczy kilka kliknięć! Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoich danych – zabezpieczamy je zgodnie z wytycznymi AVG. Utwórz swoje konto i zacznij już dziś!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.