Menu Moje konto

Bitcoin Diamond

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 1,93531146
-0.23%24H

Kup Bitcoin Diamond z SEPA jest łatwy dzięki Bitladon!

Bitcoin Diamond (BCD) dla wielu okazał się wielką niespodzianką w rodzinie Bitcoin. Jak przekonują niektórzy, waluta ta spadła im z nieba! Największą różnicą w stosunku do Bitcoina, jest ilość wyemitowanych jednostek. Istnieje maksymalnie 210 milionów jednostek Bitcoin Diamond.

Wykres Bitcoin Diamond

Śledź cenę Bitcoin Diamond dzięki naszym wyraźnym wykresom

Chcesz kupować Bitcoin Diamond w najlepszej cenie i w najbardziej korzystnym momencie? Słusznie! Nie ma sensu przepłacać, z giełdą Bitladon z całą pewnością Ci to nie grozi! Obecnie Bitcoin Diamand jest jedną z największych i najbardziej znanych kryptowalut na rynku. W Bitladon szybko sprawdzisz, czy jej zakup w danym momencie się opłaca. Chcesz sprawdzić, ile kosztuje Bitcoin Diamond? Kurs zawsze znajdziesz na naszej stronie! Uważnie obserwujemy wszelkie wahania wartości rynkowej różnych kryptowalut i stale aktualizujemy nasze dane, również te dotyczące BCD. Kurs to jednak nie wszystko, co znajdziesz na naszej stronie – nasze wykresy pokazują trendy i wartości rynkowe notowane przez walutę na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy. Pokazujemy również zmiany cen BCD w ciągu ostatnich 24 godzin z procentowym oznaczeniem wzrostu i spadku wartości. Wystarczy rzut oka, by wiedzieć, czy to dobry moment na zakup BCD. Kryptowaluta i jej wartość oznaczone są specjalnymi kolorami.

Konto Bitladon

Nasza platforma umożliwia śledzenie aktualnego kursu BCD w dowolnym momencie, a jednocześnie zakup i sprzedaż waluty. Kilka kliknięć wystarczy, by zrealizować transakcję! Co więcej, możesz ustawić automatyczny zakup lub sprzedaż BCD, gdy waluta osiągnie pożądaną wartość. Jedyne, czego potrzebujesz, to własne konto Bitladon. Na naszej platformie, możesz zarejestrować konto osobiste lub biznesowe. Bez obaw wprowadź swoje dane – zarządzamy nimi zgodnie z wytycznymi AVG, więc są całkowicie bezpieczne. Po zakończeniu szybkiego procesu weryfikacji będziesz mógł zasilić swój portfel środkami i wejść do świata handlu kryptowalutami!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.