Menu Moje konto

Bitcoin Cash SV

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 125,145737
1.85%24H

Kupuj i sprzedawaj Bitcoin SV

Chcesz kupować i sprzedawać BCSV? Skorzystaj z zarejestrowanej w Holandii giełdy kryptowalut Bitladon! Za pośrednictwem naszej platformy możesz handlować walutami przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Aby kupić Bitcoin Cash SV, musisz jedynie utworzyć swoje konto prywatne bądź biznesowe. Po jego utworzeniu będziesz mógł zasilić je euro za pośrednictwem iDeal lub Bancontact. Następnie rozpoczniesz handel bitcoin SV i innymi walutami.

Wykres Bitcoin Cash SV

Hardfork ze zwykłego Bitcoina

Bitcoin SV, czyli dawniej Bitcoin Cash SV, powstał z twardego widelca w sieci Bitcoin Cash. Skrót SV oznacza Satoshi Vision. Chcesz wiedzieć więcej na temat Bitcoin Cash SV? Opis waluty mówi, że została ona zbudowana w taki sposób, aby zrealizować wizję Satoshi Nakamoto. Pracujący nad walutą zespół przywraca oryginalne funkcje protokołu Bitcoin w blockchainie Bitcoin SV. Ponadto Bitcoin SV obsługuje nieograniczony rozmiar bloku, dzięki czemu transakcje realizowane są błyskawicznie.

Łatwy sposób na kupno i sprzedaż Bitcoin Cash SV

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem Bitcoin za pośrednictwem iDeal lub Bancontact, na bieżąco weryfikuj cenę waluty i w dogodnym momencie dokonaj zakupu w Bitladon. Nasze waluty nabywamy na różnych giełdach międzynarodowych, a następnie sprzedajemy je użytkownikowi. Dzięki temu mamy możliwość zaoferowania SV w korzystnej cenie, a nasz system jest skonfigurowany w taki sposób, aby nigdy nie zabrakło nam zapasu waluty, którą zechcesz kupić! Zależy Ci, aby nabyć właśnie BCVS? Kurs na naszej stronie zawiera już wszystkie opłaty i jest aktualizowany na bieżąco. Sprawdź więc, czy obecna cena BCSV Ci odpowiada, prześledź dostępne wykresy i tendencje, by podjąć najlepszą decyzję. A jeśli nie masz czasu, aby na bieżąco monitorować kurs, skonfiguruj na naszej stronie automatyczną transakcję. Wówczas waluta zostanie kupiona w momencie, gdy osiągnie pożądaną wartość.

Masz pytania?

Czy masz odwagę, aby zrobić pierwszy krok w świecie handlu Bitcoin Cash SV? Jeśli tak, utwórz swoje konto w Bitladon! Już po chwili będziesz mógł zacząć! A może masz jakieś pytania lub wątpliwości? Przeczytaj nasze instrukcje i zajrzyj do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. Jeśli nie znajdziesz tam rozwiązania, skontaktuj się z nami. Możesz zadzwonić na naszą infolinię pod numer +31 (0)85 007 4844 lub napisać do nas wiadomość e-mail na adres [email protected]. Nasi doradcy dostępni są również za pośrednictwem czatu na żywo.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.