Menu Moje konto

Bitcoin Cash

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 118,544821
-0.84%24H

Kup walutę BCH w Bitladon

Chcesz kupić walutę BCH, ale nie wiesz, jaką platformę wybrać? Wybierz giełdę kryptowalut online Bitladon! Nasz serwis zaprojektowany został w taki sposób, aby każdy, nawet osoby początkujące, z łatwością mogły kupować i sprzedawać waluty. Nie musisz posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej i doświadczenia, by kupić Bitcoin Cash czy inną walutę – utwórz swoje konto już dziś i sam się o tym przekonaj!

Wykres Bitcoin Cash

Bitcoin Cash – najważniejsze informacje

Nim podejmiesz decyzję o inwestycji, koniecznie sprawdź, jaka jest aktualna cena BCH. Kurs w dowolnym momencie możesz sprawdzić na naszej stronie! Warto również wiedzieć, jaką walutą jest Bicoin Cash. Kryptowaluta powstała w 2017 roku po rozłamie głównego łańcucha Bitcoina. Wykorzystuje jednak ten sam algorytm co pierwotny Bitcoin oraz technologię blockchain. Powiększenie liczby bloków umożliwia jednak większą liczbę transakcji na sekundę oraz minimalizację kosztów. 

Utwórz swoje konto i rozpocznij handel walutami w Bitladon

By rozpocząć handel cyfrowymi walutami w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto. Zrobisz to w zaledwie kilka chwil! Gdy konto będzie gotowe, poddaj je szybkiej weryfikacji, dzięki której nie będzie obowiązywał Cię tygodniowy limit transakcji. Niemal bez żadnych ograniczeń będziesz mógł kupować i sprzedawać waluty! W Bitladon nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoich danych – wszystkie przetwarzamy zgodnie z wytycznymi AVG, z zachowaniem największej staranności. Jeśli zależy Ci na możliwości natychmiastowego realizowania transakcji, zasil swoje konto za pomocą jednej z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal. Środki błyskawicznie pojawią się na Twoim koncie! W Bitladon sam decydujesz o tym, gdzie przechowywać będziesz zakupione waluty – czy we własnym portfelu czy na naszych serwerach offline.  

Sprawdź kurs i kup BCH w najlepszej cenie

Podjąłeś decyzję o zakupie Bitcoin Cash? Kurs – zawsze aktualny – znajdziesz na naszej stronie. Oprócz niego polecamy Ci sprawdzenie wykresów, z których dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości. Jeśli podczas kupna bądź sprzedaży Bitcoin Cash (BCH) napotkasz jakiekolwiek trudności, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej – we wszystkim z przyjemnością Ci pomożemy! Możesz również zajrzeć do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz bazy wiedzy. Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji, które ułatwią Ci handel kryptowalutami!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.