Menu Moje konto

Bitcoin

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 7632,17
0.21%24H

Handluj bitcoin po uczciwej cenie

Bitladon, znane także jako BTC, to miejsce, w którym można kupować i sprzedawać bitcoin w uczciwych, rynkowych cenach. Oferujemy bezpieczną i łatwą w użyciu platformę dla osób, które chcą handlować kryptowalutami, takimi jak Bitcoin. Kup i sprzedaj szybko na polskiej giełdzie. Dopiero zaczynasz handlować bitcoinami? A może jesteś już starym wyjadaczem? Tak czy inaczej, docenisz wygodę i łatwość realizowania transakcji na naszej platformie. Czytaj dalej i dowiedz się, jak to działa.

Wykres Bitcoin

Jak kupować i sprzedawać bitcoiny za dobrą cenę?

Na naszej stronie internetowej w każdym momencie możesz sprawdzić aktualny kurs bitcoin i innych kryptowalut. Jeśli uznasz, że to odpowiedni moment, by, zainwestować i kupić monety, nie znajdziesz łatwiejszego sposobu. Wystarczy założyć konto w Bitladon, wpłacić pieniądze i zacząć kupować. Twoje konto będzie ograniczone do kwoty 100 euro tygodniowo. Jeśli chcesz kupować i sprzedawać więcej Bitcoinów niż pozwala na to ustalony limit, możesz dodać więcej szczegółów do swojego konta i uzyskać weryfikację. Bez względu na to, ile kupujesz, zawsze gwarantujemy uczciwą cenę. Oferujemy pełną przejrzystość cen na naszej stronie z wyszczególnieniem wszystkich monet, którymi handlujemy oraz ich aktualnych cen, m.in. cen waluty Bitcoin. Wykresy, analizy, przejrzyste ceny – to wszystko znajdziesz na naszej stronie!

Szybka wypłata

Po zakupie bitcoinów, bezpłatnie zostaną one zdeponowane na Twoim koncie. Czy zauważyłeś wzrost ceny swojego Bitcoina? To może być idealny czas na ich sprzedaż i osiągnięcie zysku. Po sprzedaniu monet natychmiast wydamy polecenie przelania pieniędzy na Twoje konto bankowe. Nasza 2-procentowa opłata transakcyjna jest zawsze uwzględniona w kursie giełdowym, więc dokładnie wiesz, ile Bitcoinów otrzymasz za sprzedaż.

Zacznij handlować już teraz!

Czy jesteś gotów, aby zacząć? Utwórz konto teraz i otrzymaj swój Bitcoin. Giełda Bitladon umożliwia kupno i sprzedaż waluty w uczciwych, rynkowych cenach. Dla naszych klientów przygotowaliśmy również specjalny program lojalnościowy. Na czym polega? To proste – jeśli polecisz nas przyjacielowi lub członkowi rodziny, otrzymasz od nas dodatkowe monety. Czy masz jakieś pytania? Odpowiedź znajdziesz w sekcji “Najczęściej zadawane pytania” na naszej stronie lub w naszych instrukcjach. Oczywiście zawsze chętnie odpowiemy na twoje pytania. Zadzwoń do nas pod numer +31 (0) 85 007 4844, wyślij wiadomość e-mail lub rozpocznij czat. Nasz dział pomocy technicznej jest do twojej dyspozycji każdy dzień w tygodniu od 09:00 do 17:00.  Kontaktując się z nami otrzymasz szybką pomoc i odpowiedzi na wszelkie pytania.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

  • Czym jest Bitladon?
  • Dlaczego powinienem wybrać Bitladon?
  • Czy istnieje limit sprzedaży i zakupu monet?
  • Jaka jest różnica między „wysyłaniem” a „wpłatą”
  • Czy macie wystarczająco dużo monet w magazynie?
Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Bancontact
Koszty: € 1,00 + 1.1%
SEPA
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Giropay
Koszty: € 1,00 + 2%
Sofort
Koszty: € 1,00 + 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.