Menu Moje konto

Binance Coin

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 12,7586
2.10%24H

Kup Binance Coin (BNB) w latwy sposob

Jeśli chcesz kupić bądź sprzedać Binance Coin (BNB) lub inne kryptowaluty w uczciwej cenie, świetnie trafiłeś – nasza platforma Bitladon jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Korzystając z niej możesz kupować i sprzedawać Binance Coin, Bitcoin i inne waluty w bezpieczny i łatwy sposób.

Wykres Binance Coin

Co to jest Binance coin?l

Binance Coin to waluta, którą możesz kupić lub sprzedać na giełdziej Binance. Binance Coin współpracuje z tokenami ERC-20 i obecnie ma w ofercie aż 200 milionów walut. Binance będzie wykorzystywać 20% swoich zysków co kwartał, aby odkupić i zniszczyć własną walutę, dopóki nie pozostanie tylko 100 milionów monet. Krypto BNB Coin to waluta, która daje użytkownikom dostęp do wszelkiego rodzaju funkcji i korzyści, m.in. zniżki na koszty transakcji w Binance na giełdzie.

Szybko stwórz konto Bitladon!l

Nasza platforma jest prosta i intuicyjna w obsłudze, więc nie potrzebujesz żadnego doświadczenia ani wiedzy na temat handlu kryptowalutami – możesz zacząć natychmiast. Dbamy o bezpieczeństwo i przejrzystość, dzięki czemu nie musisz obawiać się o swoje środki. Przestrzegamy wszelkich wytycznych AVG, a ceny, które widzisz na stronie, zawierają wszelkie opłaty i są cenami ostatecznymi.

Najszybszy sposób na handel kryptowalutami? To proste – Bitladon

Jedyne, czego potrzebujesz, by zacząć handlować kryptowalutami za pośrednictwem Bitladon, jest konto użytkownika. Załóż je i zweryfikuj, a my natychmiast je aktywujemy i umożliwimy Ci realizację transakcji. Aktywowane konto oznacza, że możesz łatwo, ​​na przykład za pośrednictwem iDeal, wpłacić wybraną kwotę w euro i rozpocząć handel w ciągu kilku minut. W ten sposób zarządzasz kwotą, którą przenosisz w Binance portfelu.Korzystając z niego możesz także zapisywać, kupować i sprzedawać inne kryptowaluty. Co zatem powinieneś zrobić? Oczywiście: zacząć!

Czy masz pytania dotyczące zakupu monety BNB?l

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zajrzyj na naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami lub przeczytaj instrukcje. Szybko otrzymasz potrzebną pomoc i od razu będziesz mógł zacząć kupować i sprzedawać Binance Coin, Bitcoin, Ripple lub inne waluty! Wolisz kontakt osobisty? Wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected] lub rozpocznij czat z jednym z naszych pracowników.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.