Menu Moje konto

Binance Coin

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 263,065436
-10.22%24H

Kup Binance Coin (BNB) w latwy sposob

Jeśli chcesz kupić bądź sprzedać Binance Coin (BNB) lub inne kryptowaluty w uczciwej cenie, świetnie trafiłeś – nasza platforma Bitladon jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Korzystając z niej możesz kupować i sprzedawać Binance Coin, Bitcoin i inne waluty w bezpieczny i łatwy sposób.

Wykres Binance Coin

Co to jest Binance coin?l

Binance Coin to waluta, którą możesz kupić lub sprzedać na giełdziej Binance. Binance Coin współpracuje z tokenami ERC-20 i obecnie ma w ofercie aż 200 milionów walut. Binance będzie wykorzystywać 20% swoich zysków co kwartał, aby odkupić i zniszczyć własną walutę, dopóki nie pozostanie tylko 100 milionów monet. Krypto BNB Coin to waluta, która daje użytkownikom dostęp do wszelkiego rodzaju funkcji i korzyści, m.in. zniżki na koszty transakcji w Binance na giełdzie.

Szybko stwórz konto Bitladon!l

Nasza platforma jest prosta i intuicyjna w obsłudze, więc nie potrzebujesz żadnego doświadczenia ani wiedzy na temat handlu kryptowalutami – możesz zacząć natychmiast. Dbamy o bezpieczeństwo i przejrzystość, dzięki czemu nie musisz obawiać się o swoje środki. Przestrzegamy wszelkich wytycznych AVG, a ceny, które widzisz na stronie, zawierają wszelkie opłaty i są cenami ostatecznymi.

Najszybszy sposób na handel kryptowalutami? To proste – Bitladon

Jedyne, czego potrzebujesz, by zacząć handlować kryptowalutami za pośrednictwem Bitladon, jest konto użytkownika. Załóż je i zweryfikuj, a my natychmiast je aktywujemy i umożliwimy Ci realizację transakcji. Aktywowane konto oznacza, że możesz łatwo, ​​na przykład za pośrednictwem iDeal, wpłacić wybraną kwotę w euro i rozpocząć handel w ciągu kilku minut. W ten sposób zarządzasz kwotą, którą przenosisz w Binance portfelu.Korzystając z niego możesz także zapisywać, kupować i sprzedawać inne kryptowaluty. Co zatem powinieneś zrobić? Oczywiście: zacząć!

Czy masz pytania dotyczące zakupu monety BNB?l

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zajrzyj na naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami lub przeczytaj instrukcje. Szybko otrzymasz potrzebną pomoc i od razu będziesz mógł zacząć kupować i sprzedawać Binance Coin, Bitcoin, Ripple lub inne waluty! Wolisz kontakt osobisty? Wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected] lub rozpocznij czat z jednym z naszych pracowników.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.