Menu Moje konto

Beam

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,31734
3.65%24H

Kup walutę Beam za pomocą iDeal lub Bancontact i sprawdź, jakie to proste!

Bitladon to giełda handlu kryptowalutami, która umożliwi Ci prosty i szybki handel walutami. W naszej ofercie znajdziesz ponad 200 różnych walut! Wśród nich znajduje się m.in. kryptowaluta Beam. Dla kogo powstała nasza platforma? Dla każdego! Zarówno dla osób początkujących, nie posiadających wiedzy na temat handlu walutami, jak i dla doświadczonych ekspertów. By zacząć korzystać z platformy, musisz utworzyć swoje konto. Już po chwili będziesz mógł kupować i sprzedawać Beam lub inne waluty cyfrowe.

Please note: Beam is a privacy coin and can no longer be withdrawn or deposited due to stricter regulations.

Wykres Beam

Jaką walutą jest Beam?

Beam, kryptowaluta, która powstała na protokole Mimblewimble, na rynku pojawiła się w 2016 roku. Swoje pochodzenie zawdzięcza zaklęciom w świecie Harry’ego Pottera i czarodziejskiej szkole magii. Celem protokołu Mimblewimble jest bowiem dezorientowanie przeciwnika podczas magicznego pojedynku. Beam jest walutą prywatną, która zapewnia użytkownikom prywatność. W jaki sposób? Uniemożliwiając odczyt przebiegu transakcji!

Zacznij handlować walutą Beam

Prawdopodobnie zastanawiasz się, jak rozpocząć handel kryptowalutą Beam, Litecoin. To bardzo proste! Rejestrujesz swoje konto, wpłacasz na nie dowolną kwotę i zaczynasz handlować walutami. Minimalna kwota wejściowa wynosi tylko 9 €. Po łatwym zweryfikowaniu konta możesz handlować do 100 000 EUR tygodniowo. Chcesz ten limit znieść? Nic prostszego – zostań naszym stałym klientem! 

Bezpieczeństwo i transparentność w Bitladon

Bezpieczeństwo jest jednym z naszych głównych celów. Właśnie z tego względu, wszystkie Twoje środki przechowujemy w bezpiecznych w portfelach sprzętowych / offline. Możesz również zapisać je we własnym portfelu. Twoje pieniądze i dane przetwarzamy z należytą starannością, zgodnie z wytycznymi GDPR. Handlując walutami w Bitladon możesz liczyć na jasne, transparentne zasady. Jedna z nich polega na tym, że za walutę płacisz dokładnie tyle, ile widzisz na stronie. Podany na niej kurs Beam, XRP i innych walut zawiera już wszystkie opłaty!

Gotów, aby zacząć?

Chcesz kupić w Bitladon Beam? Kurs waluty – zawsze aktualny – sprawdzisz na naszej stronie. Jeśli wciąż się wahasz lub masz wątpliwości, przeczytaj instrukcje i zajrzyj do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami – znajdziesz tam wiele cennych informacji oraz wskazówek! Jeżeli wciąż będziesz mieć jakieś pytania, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. możesz wysłać nam wiadomość e-mail, napisać do nas na czacie lub zadzwonić na naszą infolinię. Eksperci Bitladon pomogą Ci z przyjemnością!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.