Menu Moje konto

Basic Attention Token

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,29502069
11.39%24H

Kup i sprzedaj walutę BAT

Chcesz kupić lub sprzedać walutę BAT? Jesteś w odpowiednim miejscu! Platforma Bitladon pozwala każdemu, nawet osobom początkującym, wejść do świata kryptowalutami i zmieniać swoją przyszłość. Nie musisz posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, aby kupować Basic Attention Token – prostota obsługi i jasne, przejrzyste zasady, to podstawa naszej działalności! Jedynym, czego potrzebujesz, aby zacząć, jest konto w naszym serwisie. Założysz je za pomocą zaledwie kilku kliknięć i już po chwili będziesz mógł kupować oraz sprzedawać BAT. Kurs waluty znajdziesz na naszej stronie.

Wykres Basic Attention Token

Czym jest waluta BAT?

Kryptowaluta BAT jest otwartym protokołem i zdecentralizowaną platformą opartą na sieci blockchain Ethereum. Posiada własny token ERC20 o tej samej nazwie. Waluta BAT powstała po to, aby zwiększać efektywność reklamy cyfrowej i rozwiązywać problemy, które nękają rynek tej reklamy. Połączona jest bezpośrednio z przeglądarką Brave. Gotowy na zakup Basic Attention Token (BAT)? Jeśli tak, czytaj dalej i dowiedz się, od czego zacząć!

Kup walutę BAT w Bitladon

W Bitladon możesz w prosty sposób kupić lub sprzedać walutę BAT. Jedyne, co musisz zrobić, to założyć swoje konto prywatne bądź biznesowe. Już po chwili poddamy je weryfikacji, a Ty bez ograniczeń będziesz mógł zasilić je środkami i zacząć kupować oraz sprzedawać walutę. W Bitladon czeka na Ciebie nie tylko BAT – na platformie możesz kupić także mnóstwo innych kryptowalut!

Masz wątpliwości? Zadaj nam pytanie!

Jeśli wciąż wahasz się, czy zainwestować w zakup BAT bądź innej waluty w Bitladon, pozbądź się wątpliwości czytając instrukcje lub zaglądając do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. Jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu bądź wiadomości e-mail. Możesz również zadzwonić do nas pod numer +31 (0) 85 007 4844. Zapraszamy – z przyjemnością rozwiążemy każdy Twój problem i pomożemy Ci łatwo i bezboleśnie wejść do świata handlu kryptowalutami!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.