Menu Moje konto

Basic Attention Token

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,20296
-1.62%24H

Kup i sprzedaj walutę BAT

Chcesz kupić lub sprzedać walutę BAT? Jesteś w odpowiednim miejscu! Platforma Bitladon pozwala każdemu, nawet osobom początkującym, wejść do świata kryptowalutami i zmieniać swoją przyszłość. Nie musisz posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, aby kupować Basic Attention Token – prostota obsługi i jasne, przejrzyste zasady, to podstawa naszej działalności! Jedynym, czego potrzebujesz, aby zacząć, jest konto w naszym serwisie. Założysz je za pomocą zaledwie kilku kliknięć i już po chwili będziesz mógł kupować oraz sprzedawać BAT. Kurs waluty znajdziesz na naszej stronie.

Wykres Basic Attention Token

Czym jest waluta BAT?

Kryptowaluta BAT jest otwartym protokołem i zdecentralizowaną platformą opartą na sieci blockchain Ethereum. Posiada własny token ERC20 o tej samej nazwie. Waluta BAT powstała po to, aby zwiększać efektywność reklamy cyfrowej i rozwiązywać problemy, które nękają rynek tej reklamy. Połączona jest bezpośrednio z przeglądarką Brave. Gotowy na zakup Basic Attention Token (BAT)? Jeśli tak, czytaj dalej i dowiedz się, od czego zacząć!

Kup walutę BAT w Bitladon

W Bitladon możesz w prosty sposób kupić lub sprzedać walutę BAT. Jedyne, co musisz zrobić, to założyć swoje konto prywatne bądź biznesowe. Już po chwili poddamy je weryfikacji, a Ty bez ograniczeń będziesz mógł zasilić je środkami i zacząć kupować oraz sprzedawać walutę. W Bitladon czeka na Ciebie nie tylko BAT – na platformie możesz kupić także mnóstwo innych kryptowalut!

Masz wątpliwości? Zadaj nam pytanie!

Jeśli wciąż wahasz się, czy zainwestować w zakup BAT bądź innej waluty w Bitladon, pozbądź się wątpliwości czytając instrukcje lub zaglądając do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. Jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu bądź wiadomości e-mail. Możesz również zadzwonić do nas pod numer +31 (0) 85 007 4844. Zapraszamy – z przyjemnością rozwiążemy każdy Twój problem i pomożemy Ci łatwo i bezboleśnie wejść do świata handlu kryptowalutami!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

  • Czym jest Bitladon?
  • Dlaczego powinienem wybrać Bitladon?
  • Czy istnieje limit sprzedaży i zakupu monet?
  • Jaka jest różnica między „wysyłaniem” a „wpłatą”
  • Czy macie wystarczająco dużo monet w magazynie?
Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Bancontact
Koszty: € 1,00 + 1.1%
SEPA
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Giropay
Koszty: € 1,00 + 2%
Sofort
Koszty: € 1,00 + 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.