Menu Moje konto

Band Protocol

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 1,22949126
-10.75%24H

Zainwestuj w waluty i zarabiaj w Bitladon

Bitladon to prosta w obsłudze, intuicyjna platforma, za pośrednictwem której z łatwością  kupisz i sprzedaż kryptowaluty. Korzystają z niej zarówno osoby początkujące, jak i doświadczeni traderzy, którzy pierwsze kroki w handlu walutami mają już dawno za sobą. W Bitladon kupisz walutę Band Protocol oraz ponad 200 innych walut – decyzja,  w którą z nich zainwestujesz swoje środki, zależy tylko od Ciebie. By rozpocząć handel, utwórz w Bitladon swoje konto, poddaj je szybkiej weryfikacji,  a następnie zasil środkami za pomocą jednej z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal. Następnie sprawdź aktualny kurs cyfrowej waluty Band i podejmij najlepszą dla siebie decyzję. Masz wątpliwości, czy to dobry moment na inwestycję? Sprawdź jak kształtowały się ceny Band Protocol Coinmarket w przeszłości – na tej  podstawie będziesz w stanie ocenić, czy obecna wartość waluty jest odpowiednia.

Wykres Band Protocol

Czym jest Band Protocol?

Band, kryptowaluta, którą możesz kupić w Bitladon, to zdecentralizowana sieć umożliwiająca inteligentnym kontraktom łączenie i agregowanie dowolnych, zewnętrznych źródeł danych lub interfejsu API, w sposób skalowalny.  Band, jako pierwszy projekt Blockchain dołączył do inicjatywy OpenAPI. Obecnie ta międzyłańcuchowa sieć Oracle zyskuje na popularności i coraz silniej konkuruje z Chainlink. Posiada już dużą, rosnącą listę partnerów, wśród których nie brak znanych sieci: Binance, Wanchain, Elrond, Fantom czy Kava. 

Zanim zainwestujesz w walutę Band

Nim podejmiesz decyzję o inwestycji, sprawdź, ile aktualnie kosztuje Tron, Band. Cena zawsze podana jest na naszej stronie. Jeśli zależy Ci na zakupie waluty w określonej cenie, możesz skonfigurować automatyczną transakcję i kupić Band w momencie, gdy waluta osiągnie pożądaną wartość. W dowolnym momencie będziesz mógł sprzedać bądź wymienić walutę na inną. Jeśli postanowisz wypłacić swoje środki, wystarczy, że złożysz taką dyspozycję – my zajmiemy się resztą! 

Jak zacząć handel walutami w Bitladon?

Platforma Bitladon charakteryzuje się łatwą i intuicyjną obsługą – by handlować walutami za jej pośrednictwem, nie musisz posiadać zaawansowanych umiejętności technicznych. Z pomocą naszych instrukcji z łatwością utworzysz swoje konto i rozpoczniesz realizację transakcji. Korzystając z Bitladon nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoich danych – przetwarzać będziemy je z najwyższą starannością, zgodnie z wytycznymi RODO. Nie czekaj – odważ się i już dziś zacznij inwestować i zarabiać z Bitladon!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.