Menu Moje konto

Bancor

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,60855334
4.81%24H

Kup Bancor łatwo i szybko na Bitladon.pl!

Czy jesteś gotów, aby wejść do świata handlu kryptowalutami? Twoja cyfrowa podróż zaczyna się na polskiej giełdzie kryptowalut Bitladon! Oferujemy przejrzystą, bezpieczną i dobrze zorganizowaną platformę dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. Utworzenie konta odbywa się w kilku krokach i trwa zaledwie chwilę. Po jego zatwierdzeniu, możesz wpłacić dowolną kwotę eurona przykład za pośrednictwemi Deal. Już po chwili będziesz mógł kupić BNT bądź inną walutę! 

Wykres Bancor

Co musisz wiedzieć o walucie Bancor?

W Bitladon w każdej chwili możesz sprawdzić aktualny kurs Bancor (BNT). Nazwa waluty pochodzi od jednostki światowej waluty, która nigdy nie została wprowadzona, ale została zaproponowana przez Johna Maynarda Keysa. Był on wówczas przewodniczącym i liderem brytyjskiej delegacji Komisji Banku Światowego. Protokół Bancor jest standardem nowej generacji kryptowalut. Chodzi o to, aby tokeny, zarządzanie i handel (obecnie ERC20) były łatwe. Robią to, zwiększając płynność i pozwalając tokenom automatycznie osiągnąć cenę rynkową.

Utwórz konto użytkownika w Bitladon

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych, które przetwarzamy zgodnie z wytycznymi AVG. Za pośrednictwem swojego konta wpłacasz euro, które już po chwili mozesz wykorzystać na zakup BNT, BTC i innych walut. W Bitladon możesz jedną walutę do zakupu innej – to możliwe dzięki naszej funkcji “dowolna za dowolną”. W ten sposób zaoszczędzisz połowę kosztów transakcji! 

Czy zakup Bancor się opłaca?

O tym zdecydujesz sam! Decyzję o inwestycji będziesz mógł podjąć w oparciu o aktualną cenę walut oraz historyczne dane zebrane na przestrzeni ostatnich miesięcy. Na naszej stronie znajdziesz wykresy, które pozwolą Ci w prosty sposób określić, jak zmieniała się cena Bancor w czasie i czy to odpowiedni moment na inwestycję. Wzrost i spadek wartości waluty wyrażony jest procentowo, by jeszcze bardziej ułatwić Ci ocenę sytuacji. Ceny, które widzisz na stronie zawierają już koszty transakcji, więc dokładnie wiesz, ile zapłacisz za Bancor. Kryptowaluta może być tańsza, jeśli zostaniesz naszym stałym klientem – wówcza zaproponujemy CI korzystny rabat. Nie czekaj więc – sprawdź kurs BNT, XRP i wejdź do świata handlu walutami już dziś! 

Skontaktuj się z Bitladon

Najczęściej zadawane pytania znajdziesz na stronie FAQ, a dzięki naszym instrukcjom, Twoje początki z Bitladon będą proste. Jeśli nadal będziesz zmieć jakieś pytania, zadzwoń do nas, wyślij nam wiadomość e-mail lub rozpocznij czat. Uważamy, że handel kryptowalutami powinien być dostępny dla wszystkich i nasza w tym głowa, by okazał się taki również dla Ciebie!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.